Presunúť na hlavný obsah

Najsexi tehuľka slovenského šoubiznisu? Alexandra Orviská udáva trendy aj s tehotenským bruškom

Slovenské celebrity

Niet pochýb o tom, že práve populárna redaktorka je jednou z najlepšie oblečených žien v slovenskom šoubiznise. Na situácii nič nemení ani fakt, že je tehotná - práve naopak. S tehotenským bruškom je to azda najštýlovejšia tehuľka, akú poznáme.

Ešte mesiac dozadu sa známa moderátorka a redaktorka Saša Orviská pochválila s krásnou novinou - so svojím partnerom, hokejovým brankárom Jaroslavom Janusom, spolu čakajú ich prvé bábätko. Alexandra sa nikdy netajila tým, že deti zbožňuje a že by bola nesmierne rada, ak by k Viktórii, dcére, ktorú má zo vzťahu s hudobníkom Martinom Valihorom, pribudla ďalšia ratolesť. Toto želanie sa jej počas jari vyplnilo a už dnes sa pýši krásnym tehotenským bruškom. 

Prečítajte si: Jedna z najkrajších Sloveniek je opäť zadaná. Karolína Chomisteková tvorí pár so známym podnikateľom

 

Ak by ste však čakali, že napriek pokročilému štádiu tehotenstva Saša zmení svoj štýl, ste na omyle. Moderátorka totiž dokáže byť štýlová za každých okolností - výnimkou nie je ani tehotenské bruško, práve naopak. Alexandra si totiž vhodne volí outfity, v ktorých jej bruško väčšinu času vyniká. V tomto jesennom období sú to napríklad šaty, ale aj elegantné, či športové outfity, v ktorých by ste jej siedmy mesiac tehotenstva hádali veru len ťažko. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

 

Okrem módy je Alexandra stále verná aj dobrodružstvu - len nedávno sa so svojou veľmi dobrou priateľkou vybrala na výlet na Faerské ostrovy, ktoré sa nachádzajú na jednom z najkrajších miest na svete, konkrétne medzi Škótskom a Islandom. Mnoho žien práve to, že svoju dobrodružnú povahu nekrotí ani počas tohto magického obdobia, na Saši miluje. Ona sama poslala kritikom odkaz, že ako matka vie, čo je najlepšie pre jej vlastné dieťa. Okrem iného, jeden krásny odkaz venovala aj svojmu drobčekovi v brušku. „No čo Dží, ako je s maminou na výlete? Kedy sa dalo, boli by sme preč stále, však? A že budeš ako my s Viki? Žiadne plače pre rozbité kolienko. Hlava hore a ide sa cestou, akú si vyberieš. Dúfam, že ťa nič nezastaví. Už vôbec nie vietor, dážď alebo trošku blata,'' napísala k fotografii s bruškom na margo upršaného výletu Alexandra.

Saša je nepochybne skvelým príkladom toho, že tehotenstvo sa dá prežiť s obrovskou dávkou pozitívnej energie, ale aj so skvelým štýlom. A my jej okrem zdravia prajeme aby žiarila minimálne tak, ako doteraz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Neprehliadnite: Soňa Skoncová o tehotenstve: Musela som nakúpiť niekoľko testov, aby som sa presvedčila o správnosti výsledku

- Najčítanejšie -