Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Sledujte, čo sa nosí v uliciach: Módny doplnok, ktorý aj tak najlepšie vynikne s obyčajným outfitom

Móda

Jeseň nám ponúka široké spektrum outfitov a ich vrstvenia. Niekedy však stací zmeniť jeden detail na našom stylingu, napríklad aj v podobe tohto doplnku.

Módny doplnok, ktorý rozdeľuje ženy na dve skupiny. Tie, ktoré ho nosia len počas leta ako nevyhnutnosť a tie, ktoré si z neho urobili neodmysliteľnú súčasť stylingu počas celého roka. Reč je o slnečných okuliarov.

Inšpirujte sa: VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

Zdanlivo malý doplnok dokáže zmeniť celkový outfit, no najlepšie aj tak vynikne s obyčajným stylingom, o čom sme sa presvedčili pri pohľade na módne IT girls priamo z ulíc metropol.

VIDEO: Sledujte, čo sa nosí v uliciach a presvedčíte sa o tom, že každý z nás je vlastný originál

Najlepšie vyniknú s obyčajným outfitom

Slnečné okuliare ako doplnok najlepšie vyznejú s obyčajným nevtieravým outfitom. Čím jednoduchší, tým lepšie. Vtedy si môžete dovoliť experimentovať, ale zároveň neurobíte chybu, ak zostanete verné klasike. Niektoré modely sú totiž podobne ako v móde jeansy doslova evergreen.

Neutrálny styling rozohráva pre ne hru

Sezóna jeseň/zima je obdobím, keď neutrálne farby preberajú moc nad farebnou paletou, na akú sme zvyknutí. Takýto styling ponúka priestor práve na hru s doplnkami. Pozornosť v hornej časti stylingu na tvári si vyslúžia modely, ktoré sú aktuálne IN a to slnečné okuliare s veľkými sklami.

Výrazné modely striedajú tie úzke

Veľké okuliare pomaly nahrádzajú tie úzke, ktoré si užili svoju slávu uplynulé sezóny. Všetko, čo sa vymyká klasike má svoj čas a podlieha trendom. Nemusíte však zúfať, sme si isté, že o nejaký čas nastane opäť ich éra. Tentokrát však pozornosť pútajú výraznejšie modely slnečných okuliarov so zaujímavosťou rámov.

Okuliare s farebným rámom nepoznajú hranice

V tomto ponímaní znamená farebný rám aj ten biely. Štýlové okuliare v tomto prevedení nepoznajú hranice, a to v zmysle, že ich napriek dizajnu môžete kombinovať aj s elegantnejším a casual oblečením. Nohavicový kostým je ideálnou voľbou, ku ktorej sa takýto dizajn okuliarov skvelo hodí. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

Najhorúcejší trend sezóny

Okuliare v tomto dizajne možno zaradiť medzi favoritov tohtoročnej sezóny. Veľké sklá a nadčasový dizajn, ktorý veľmi dobre pozná každá jedna z nás. Keď sa rozhliadnete na ulici, zistíte, že tie najväčšie ikony už ich dávno majú. Trúfnete si na ne aj vy?

- Najčítanejšie -