Presunúť na hlavný obsah

Tak rýchlo, ako sa dokážu na niekoho naviazať, tak rýchlo sa vedia aj odpútať: Na takýchto mužov si dajte pozor!

Partnerské vzťahy

Tužia objavovať, neustále dobýjať a lákajú ich nové dobrodružstvá. Žiaľ je to tak, mnohí muži aj v dnešnej dobe nedokážu fungovať dlhodobo v stabilnom vzťahu. Viete však na koho by ste si mali dať pozor?

Riadia sa heslom: "Zmena je život"

Sú akční, energickí a impulzívni. Už na prvý pohľad vyžarujú silnú sexualitu. Netaja sa dominanciou vo vzťahu, milujú obdiv a lichôtky. No a ženy sú ich slabosťou celý život. 

Paradoxne si však vyberajú k sebe krehké partnerky. Také, ktoré sa vedia podriadiť a urobia pre chlapa všetko. Aj v tomto prípade sa vlastne potvrzuje ich dominancia. Veľmi totiž potrebujú po svojom boku niekoho, kto im bude vždy verný a bude stáť pri nich. Oni sami, to však nedokážu. Hovoíme o chlapoch, ktorí sa narodili v znameniach Býk, Baran a Strelec.

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Žila som s bohatým partnerom. Zo vzťahu som však zutekala kvôli tejto veci

Práve oni sa riadia heslom, že zmena je život. A je im úplne jedno, či ide o kariérnu oblasť, bývanie alebo partnerky. Tak rýchlo ako sa dokážu na niekoho naviazať, tak rýchlo sa vedia aj odpútať. 

Vedia veci odpúšťať, no nikdy nezabúdajú. Preto ak ich ktokoľvek z blízkeho okolia zradí, v podstate si od neho potom už celý život držia odstup. Táto rovnica u nich platí aj vo vzťahu. 

Neprehliadnite: Stretávala som sa s ním cez obed v jeho kancelárii: Raz nás pristihla jeho asistentka, ktorá vymyslela dosť trápnu vec

Rutina ich nudí a majú často problém dotiahnuť veci do úplného konca. Fakt, že sú v citoch nestáli, je žiaľ zodpovedný za to, že budúcnosť po ich boku je pre ženu neistá. Takže pokiaľ túžite po deťoch, zakladaní si rodiny, či svadobných zvonoch, na mužov v týchto znameniach radšej rýchlo zabudnite. Vyhnete sa tak zbytočnému sklamaniu. Aspoň teda v drivej väčšine to tak funguje. Samozrejme česť výnimkám. tie sú predsa všade. 

Sedí to podľa Vás na daných mužov?

spolu hlasovalo 180 ľudí

- Najčítanejšie -