Presunúť na hlavný obsah

Zasiahla do ich rozchodu Angelina? Brad Pitt ostal opäť sám, vzťah s mladou modelkou stroskotal

Zahraničné celebrity

Len pred niekoľkými týždňami obletela všetkými médiami informácia o tom, že si Brad Pitt našiel náhradu za svoje bývalú manželku. Vzťah s mladou modelkou však zrejme nevydržal nátlak verejnosti.

Verejnosť sa o vzťahu Brada a európskej modelky Nicole Poturalski dozvedela po tom, ako sa vybrali na romantický výlet do Francúzska. V Paríži, kde dvojica čakala na svoje súkromné lietadlo, ktoré ich malo vziať do rodinného sídla Brada v Nice, si bez ostých vymieňali nežnosti. „Správali sa tak trochu ako zamilovaní tínedžeri. Aj keď to bolo miesto, kde ich mohli vidieť všetci, podľa všetkého im to bolo fuk,'' opisovalo situáciu viacero francúzskych médií. Dvojica sa bez zábran na verejnosti bozkávala, čím dali svetu znamenie, že ich vzťah, ktorý trval už predtým niekoľko mesiacov, je už oficiálnym.

Paparazzi túto dvojicu spolu prichytili ešte v minulý rok. Ešte vtedy totiž sedela Nicole, umeleckým menom Nico Mary, vedľa Brada Pitta na omši, ktorú usporiadaval Kanye West. Je pravdepodobné, že tam prišli spolu a súdiac podľa ich výrazov tvárí je jasné, že sa spolu bavili. Ich vzťah podporovalo aj hneď niekoľko príspevkov modelky, ktoré pridala na sociálnu sieť. Aj keď nikdy nezverejnila konkrétnu fotku jej miláčika, z jej popisov bolo jasné, že je zadaná. „Chýbajú mi prechádzky s mojou láskou,'' napísala Nicole. Dnes už nie je žiadnym tajomstvom, že tým myslela slávneho herca, ktorého často počas svojich pracovných ciest v Los Angeles navštevovala v jeho dome.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nico (@nico.potur),

Prečítajte si: Dokonalá kombinácia slávnych rodičov. Ako vyzerá jediná biologická dcéra Brada a Angeliny?

Koniec lásky

Tak nečakane, ako sa dvojica rozhodla verejne priznať svoj vzťah, sa táto romanca aj skončila. Aj keď dôvod rozchodu nie je známy, pravdou je, že sa Bradov vzťah nepáčil samotnej Angeline. Tá sa podľa zdroja cítila veľmi ponížene po tom, ako herec zobral Nicole práve na exvýročie ich svadby práve do sídla, kde si dvojica povedala svoje áno. Podľa jej slov ho tým nielenže znesvetil, zároveň sa však zachoval ako bez chrbtovej kosti. „Angelina nechápe, prečo si tieto intímnosti nenecháva vo svojom súkromí a správa sa ako zamilovaný pubertiak,'' citoval znepokojenie Jolieovej denník The Sun. Po tom, ako sa svet dozvedel túto informáciu, musela Nicole čeliť mnohým nepríjemným komentárom. Zatiaľ čo ju niektorí označovali za slabú náhradu za Angelinu, druhí poukazovali na to, že sa chce len zviditeľniť. Do kariet jej nepridával ani jej rodinný stav. 27-ročná modelka je mamou syna Emila, o ktorého sa momentálne stará výhradne ona sama, no oficiálne má aj manžela. „Nicole má s manželom jednoducho otvorené manželstvo, takéto veci ako vzťahy s inými ľuďmi, má povolené,'' uviedol zdroj z blízkeho okolia modelky pre magazín Cosmopolitan.

Neprehliadnite: Búrlivý život Pamely Anderson: Svojho manžela spoznala len štyri dni pred svadbou, mlátiť sa ním nechala však roky

Zatiaľ čo ona s manželom tento stav chápe, fanúšikovia sa po tomto prevalení prejavili v plnej sile. Modelka sa stretávala s mnohými negatívnymi komentármi, čo môže byť nepochybne dôvodom, prečo sa rozhodla zo vzťahu vycúvať. Do dnešného dňa však konkrétny dôvod rozchodu nie je známy - a zrejma ani známy nebude. Zdá sa však, že si Brad zobral výčitky svojej bývalej manželky k srdcu a k svojmu súkromiu sa už odmieta vyjadrovať. Na druhej strane, zdroj z blízkeho okolia modelky tvrdí, že Nicole tento vzťah nikdy nebrala vážne, veď má predsa manžela, ktorého miluje...

- Najčítanejšie -