Presunúť na hlavný obsah

Najväčšia premena roka – spoznali by ste túto Slovenku? Celebritný plastický chirurg mení ženy na nepoznanie

Slovenské celebrity

Dr. Maxim Ivanchuk je momentálne jedno z najvyhľadávanejších mien na internete. Môže za to premena tejto známej Slovenky, ktorá sa mu zverila do rúk.

Plastickí chirurgovia sú momentálne jednými z najžiadanejších a môže za to doba, v ktorej žijeme. Priblížiť sa vysnívanému vzhľadu už dávno nie je len výsadou hollywoodskych hviezd, práve naopak, čoraz viac podliehajú tejto túžbe bežné ženy. 

Jednou z nich je aj Zuzana Plačková, ktorá podstúpila úpravu vizáže už niekoľkokrát, vždy však krok po kroku. Kontroverzná influencerka sa tentoraz rozhodla pre výraznejšiu zmenu svojho vzhľadu a vycestovala za jedným z najžiadanejších plastických chirurgov na Ukrajinu do Kyjeva. Je ním Dr. Maxim Ivanchuk.

Prečítajte si: Slávny fotograf nafotil skupinu mladých dievčat, následne ich poprosil o jednu vec. Ďalší dôkaz, že žijeme v pomýlenej dobe

Dr. Maxim Ivanchuk mení ženy na nepoznanie

Plastický chirurg Dr. Maxim Ivanchuk má bohaté portfólio svojej práce a ženy sa mu zverujú do rúk ako na bežiacom páse. Ide najmä o klientky z krajín východného bloku, kde prevláda typická krása „ruských dievčat“, ktoré sa spopularizovali najmä na sociálnych sieťach. Zatiaľ čo niektorí si mysleli, že ide o triky s filtrami a retušou, môžeme vás ubezpečiť, že tieto ženy tak vyzerajú aj v realite. Sú za tým však šikovné ruky spomínaného doktora Maxima Ivanchuka z Kyjeva, za ktorým sa zbiehajú ženy z celého sveta.

Neprehliadnite: Má 22 rokov, miliardy dolárov na účte a jeden jej post má hodnotu státisíce eur: Denne si urobí viac než 500 selfíčok

Pred a po 

Jeho „prácu“ si môžete pozrieť na jeho sociálnych sieťach, kde publikuje zábery svojich klientiek „pred“ a „po“ zákroku. Musím uznať, že takéto viditeľné premeny sme dlho nepostrehli a ak ste doteraz pochybovali o tom, čo je pravda a čo je reálne či fikcia, po zhliadnutí týchto fotografií budete ešte viac. 
My sami sme si uvedomili, že zistiť dnes, kto ako pôvodne vyzeral je takmer nemožné a ženy sa môžu počas pár minút premeniť na niekoho úplne iného. Rukopis tohto plastického chirurga hovorí za všetko a jeho čoraz viac rozrastajúce sa portfólio klientiek a práce tiež, veď posúďte sami.

- Najčítanejšie -