Presunúť na hlavný obsah

Čo nájdete na nočnom stolíku známych krások? Inšpirujte sa ich knižnými tipmi, či večernými rituálmi

Slovenské celebrity

Známe a obľúbené Slovenky, ktorými sa inšpirujú tisícky žien, nám prezradili, čo nájdete na ich nočnom stolíku. Dokonca nás zavätili aj do svojich večerných rituálov.

Veronika Vágnerová 

"Milujem sviečky a toto obdobie je stvorené na večerné zababušenie sa do deky. Zapálim si voňavú sviečku, k tomu si dám pohár červeného vína a čítam si VOGUE, ktorý už mimochodom dávno nie je len o móde. Absolútny relax," hovorrí hneď na úvod podnikateľka a sexi mama Veronika Vágnerová.

 

Čítajte tiež: Rozhovor s Emou Müllerovou: O sebaláske ale aj o tom, ako sa dostala k podcastom

Anna Amenová 

"Takže na mojom nočnom stolíku nesmie chýbať kniha a voda. Teraz čítam knižku od výbornej terapeutky - Martiny Junga - Ženy Bohom pobozkané... Milujem čítať a to nielen večer, ale keď sa mi podarí aj hocikedy a hocikde. Večerný rituál je pre mňa, keď si ľahnem s mojimi deťmi, pritúlim sa k nim, porozprávam sa s nimi, pobozkám ich..."

"I keď má veľakrát “nepočúvajú” a niekedy sa na ne aj hnevám, sú to to najlepšie čo sa mi v živote “podarilo”. A mám ešte taký rituál - keď môžem poďakovať za všetko pekné, čo sa mi stalo počas dňa, i keď niekedy sú to nielen ľahké dni... Ale vždy máme za čo ďakovať...," prezrádza nádherná podnikateľka a mama, Anna Amenová. Celkom inšpiratívne, to by si mohli zrejme osvojiť viacerí z nás, no nie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Amenova (@anna_amenova),

 

Vladimíra Marcinko

"Momentálne sa na mojom nočnom stolíku krížia dva moje svety - jeden je materský, takže tam mám po ruke cumlík a hrkálku, pre ľahšie uspávanie mojej dcérky.

Druhý je politický, ktorý sa mi pred spaním pripomína knihou od Masaryka, Svetová revoluce," uzatvára sympatická čerstvá mama Vladimíra Marcinko. 

Neprehliadnite: Rozhovor s Tamarou Kramárovou: Chcem, aby ma ľudia vnímali kvôli mojim schopnostiam, nie kvôli rodičom 

- Najčítanejšie -