Presunúť na hlavný obsah

Manželstvo len naoko. Čo si skutočne myslí Melania Trump o svojom manželovi?

Zahraničné celebrity

Už od momentu, kedy sa Donald Trump stal prezidentom Spojených štátov, si zahraničné médiá začali viac všímať bývalú slovinskú modelku, Melaniu. Tá si Trumpa zobrala krátko po tom, ako sa prisťahovala do Spojených štátov.

Napriek tomu, že Melania sa dostala do hľadáčiku verejnosti len pred pár rokmi, je verejne známe, že jej manželstvo s bohatým podnikateľom a biznismenom Donaldom Trumpom nefungovalo už od začiatku. O 24 rokov starší súčasný prezident Spojených štátov sa totiž k Melanii nesprával ukážkovo nikdy. Len krátko po tom, ako sa spoznali, totiž začal pokukovať po iných modelkách. Slovinská modelka, ktorá sa mimochodom preslávila foteniami pre známe pánske magazíny, sa však vtedy zaprela a o Donalda nebojovala. Práve to jej možno umožnilo získať srdce vplyvného podnikateľa - teda tak si to vtedy zrejme myslela. 

Donaldova vypočítavosť a majetníckosť sa ukazovala už počas ich spoločného randenia. Neraz sa stávalo, že volal človeku, s ktorým sa jeho priateľka rozprávala na párty, len preto, aby mu to vytmavil - prípadne aby sa ho opýtal, ako sa má supermodelka, ktorá patrí jemu. Napriek tomu sa Melania rozhodla za biznismena vydať a v roku 2005 mu povedala svoje áno na honosnej svadbe, kde už lne jej šaty mali hodnotu viac než 100-tisíc dolárov. 

Prečítajte si: Musela mu sľúbiť, že nikdy nepriberie. Melania získala manželstvom s Donaldom Trumpom bohatstvo, ocitla sa však v pekle

Z rozprávky do pekla

Netrvalo dlho a Donald sa začal vyfarbovať aj v manželstve. Nevybral si však len tak neznáme ženy, práve naopak - siahol po stelesnení svojich sexuálnych fantázii a vyberal si tie najznámejšie pornoherečky. Tie si vodil priamo do domu, kde žil s Melaniou. Ich aféry neboli jednorázového charakteru, práve naopak, trvali dlhé mesiace. Stormi Daniels, jedna z Donaldových bokoviek, priznala, že krátko pred sexuálnym stykom musela podpísať zmluvu, ktorá ju zaväzovala k mlčanlivosti. Za to, že ju dodržala a držala mlčanlivosť, mala zinkasovať približne 100-tisíc dolárov. Napriek tomu sa však po čase rozhodla prehovoriť pre známe americké televízie s tým aby dokázala, že Donald rozhodne nie je vhodným kresťanským kandidátom (napriek svojej konzervatívnej strane), nakoľko ho tak veľká časť Ameriky považuje za vyznávača tradičných hodnôt.

Neprehliadnite: Päť detí, miliónové dlhy a fyzické násilie. Takto si žije skrachovaná hviezda Beverly Hills Tori Spelling

„Pre mňa to nebolo nič moc, no on po milovaní začal ochkať a chváliť, že to bolo skvelé. Popritom som sa ho pýtala na jeho ženu, Melaniu, ktorá len nedávno porodila dieťa. Povedal mi, že to nevadí, že ona spáva v iných miestnostiach a po sexe mi začal ukazovať aj fotky svojho novonarodeného syna,'' prezradila vo svojej knihe a na margo toho opísala ich spoločný dom. Zdá sa, že možno práve aj táto výpoveď pohla s Melaniou, ktorá sa síce ku kauze bližšie nevyjadrovala, no istý čas sa vyhýbala verejnosti. V knihe od Kate Bennetovej, ktorá pôsobila v CNN a zároveň na poste korešpondentky Bielom dome, sa dokonca uvádza, že Melania dávno nespí so svojím manželom v jednej miestnosti. V prezidentskom dome sa rozhodla prerobiť podlažie, na ktorom bývajú upratovačky, na svoj vlastný byt, kde má Donald obmedzený prístup.

To však nie je jediná vec, ktorá zrejme Melanii na manželstve vadí. Donald totiž ako symbol dokonalej ženy predstavuje svoju najstaršiu dcéru Ivanku. Na tlačovej konferencii dokonca vyhlásil, že ľutuje, že je jeho dcérou - inak by sa s ňou okamžite vyspal. Ivanka má však zásah aj do funkcií, ktoré má vykonávať prvá dáma. Spoločne s nimi dokonca cestuje aj na pracovné cesty. Odborníci na reč tela prezradili, že postoj medzi Melaniou a o 11 rokov mladšou Ivankou značí o rivalite. „Podľa ich gestikulácií a celkového výzoru možno badať, že ich vzťah je súťaživý. Nikdy pri sebe nepôsobia spontánne čo naznačuje o tom, že sa mimoriadne kontrolujú a všetko majú dopredu naplánované,'' uvádza hneď niekoľko expertov.

- Najčítanejšie -