Presunúť na hlavný obsah

Navždy sa zbavíte akné, zašednutej pleti a pigmentových škvŕn: Rosie HW nedá dopustiť na tieto beauty rituály

Zahraničné celebrity

Roky im je verná a dokonca nimi inšpirovala aj množstvo kolegýň z brandže. Aké sú tajné triky krásy tejto očarujúcej herečky?

Krásna modelka, herečka a partnerka Jasona Stathama, ktorej osud nadelil do vienka božské krivky a anjelskú tvár, vyzerá naozaj perfektne a štýlovo!  Táto žena má milióny fanúšikov a jej pôvab je tiež hodný inšpirácie. A hoci má absolútne bezchybnú pleť, predsa len nezabúda na to, že čo príroda nadelí, človek dokáže pokaziť. Preto sa o svoju pokožku naozaj poctivo stará. Sama totiž v puberte bojovala s akné a pigmentovými škrvnami a tomutu sa chce už vyhnúť. 

Prečítajte si: Musela mu sľúbiť, že nikdy nepriberie. Melania získala manželstvom s Donaldom Trumpom bohatstvo, ocitla sa však v pekle

Na oko rutina, ktorá vám však zabezpečí anjelskú tvár

Tak napríklad nikdy by nespala s make - upom na tvári. Odlíčenie pleti je pre ňu základ. Veľmi často používa upokojujúce a hydratačné masky, niekedy dokonca s maskou aj spí, aby jej tvár pôsobila ráno hydratovane, sviežo a krásne. Nedá dopustiť na kokosový olej, ktorý jej nahrádza nočný krém. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie HW (@rosiehw),

Pravidelné odstraňovanie odumretých buniek sa postará o zrýchlenie bunkovej obnovy

Toto je jej zlatté pravidlo, ktorého sa drží. Navyše prekrví kožu a uľahčí vstrebávanie výživných látok. Na krk, tvá a dekolt používa domácu mezoterapiu a následne na pleť aplikuje kombináciu olivového, kokosového, levanduľového a argánového oleja. Túto zmes je ideálne pripravovať v pomere 1:1. A to denno - denne.

Ide o dokonalý, prírodný anti - ageing, ktorý skutočne dokáže s  pokožkou zázraky. Ak ste mu verná dlhodobo, vie vám ubrať niekoľko rokov a mladosť si takýmto spôsobom naozaj zabezpečíte na celkom dlhé obdobie. 

Prečítajte si: Ani ona nebola žiadnym neviniatkom. Toto je muž, s ktorým princezná Diana podvádzala Charlesa 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie HW (@rosiehw),

 

Pleť ako zrkadlo vnútra

To ako sa cítime vyžarujeme aj navovnok. No nejde len o akúsi psychickú rovnováhu, ktorá je nevyhnutná. Musíte si v prvom rade dávať pozor na to, čo jete. To je podľa Rossie neuveriteľne dôležité. Náš jedáničak sa totiž odzrkadľuje a filtruje cez našu pokožku. 

Zabudnite na sladkosti, mliečne výrobky a múku. Presne tieto tri základné veci, Rossie zo stravy úplne vylúčila. Aj keď sem - tam zhreší, nestáva sa jej to veľmi často. Vraj jej to za to nestojí. Už po štyroch týždňoch, keď vylúčite tieto veci, budete vidieť výsledky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie HW (@rosiehw),

 

- Najčítanejšie -