Presunúť na hlavný obsah

Ženy v týchto znameniach mávajú sex najčastejšie: Vzrušeniu, ktoré z nich ide, muži nevedia odolať

Sex

V krvi im koluje niečo, čo je pre mužov natoľko vzrušujúce, že im nevedia odolať. Tieto ženy mávajú sex najčastejšie a vedia si ho plnými dúškami vychutnať.

Vzrušenie, ktoré z nich vyžaruje na diaľku je niečo, čo chlapi vycítia a jednoducho im nevedia povedať „nie“. Sú neodolateľné a patria medzi šťastné bytosti, pretože sex majú spomedzi znamení s veľkou pravdepodobnosťou najčastejšie. 

Prečítajte si: Tieto 4 znamenia sa snažia uloviť bohatých mužov: Nejde im však len o peniaze, dôležité je aj to, čo má chlap v hlave

Blíženci

Sú sebavedomé a žijú v daný moment. Nikdy si nepripúšťajú, že by im to v posteli s niekým neklapalo. Práve naopak, majú o sebe dosť vysokú mienku. Vyššie sebavedomie z nich robí kráľovné sexuálnych skúseností a to aj napriek tomu, že ich portfólio mužov nemusí byť úplne najbohatšie. V hlave im ide sex niekoľkokrát denne a keď ho nemajú, cítia sa nesvoje. Pre mužov je mať po boku takúto ženu doslova sen a aj keď to v niektorých momentoch škrípe, sex je vždy cesta k udobreniu. Ženy v znamení Blížencov ho majú naozaj často a aj vďaka tomu berú život s nadhľadom.

Býk

Ženy v znamení Býka bývajú oddanými partnerkami a manželkami. V živote, ale aj v sexe sa naplno podriadia. Často majú po svojom boku muža, ktorý od nich vyžaduje sex každý deň a môže to vyznievať doslova ako povinnosť. Ony však neprotestujú a naladia sa na spoločnú vlnu s partnerom. Vďaka tomu, že ich „potiahne“ sa radia medzi tie, ktoré majú sex pomerne často v porovnaní s priemerom. Nerobia to však z donútenia, ako by mohlo počiatočne vyznieť. Vedia si ho dobre užiť.

Lev

Pri tomto znamení je to asi jasné. Levice jednoducho vysielajú signál, že ony sú tie najlepšie. Zo všetkých a vo všetkom. Živočíšnosť im koluje v krvi a veľakrát sa riadia veľmi pudovo. Aspoň, čo sa týka sexuálnych praktík. Očakávania od nich sú vysoké a nejeden muž, keď počuje, že ide o Levicu, hneď má predstavu o tom najlepšom sexe. 
K tomu, aby sa cítili žensky, sa potrebujú cítiť žiadané. A k tomu, aby sa cítili žiadané, potrebujú mať dostatok sexu. Levice niekedy nemajú vysoké kritériá na mužov, s ktorými idú do postele. Pre ne je niekedy dôležitejšie uspokojenie a to, ako často sex majú. Paradoxne, táto mienka zvyšuje šance mužom dostať ich do postele a sú preto žiadanejšie ešte viac.

Škorpión

Škorpiónky vedia byť poriadne mršky. Pokiaľ ide o sex, nemajú zábrany a ženy v ich okolí, ktoré sú zadané, by mali zbystriť pri nich pozornosť. Škorpiónky totiž, ak sa im daný muž páči, nemajú zábrany si s ním užiť, aj keď je to partner ich blízkych. V tomto dokážu byť poriadne uštipačné. Majú však v sebe niečo, čím dokonale zmanipulujú mužov a dosiahnu vždy to, po čom túžia. 
Sex si vedia užívať a bez neho by to neboli ony. Radi experimentujú a preberajú plnú nadvládu nad mužmi. Ako jedno z mála znamení to robia rady a často. Niet divu, že muži sú po ich spoločne strávenej noci celí bez seba.

Neprehliadnite: Ako vyzerá najlepší sex, z ktorého sa muži nevedia spamätať? Tento typ žien má jednoznačne vyhraté

Kozorožec

Ženy v znamení Kozorožca majú v sebe skrytú vášeň, ktorá sa prejaví práve v posteli. Každý, kto ich mal, sa zhodne na tom, ako dokážu prekvapiť. Sex je pritom pre ne mimoriadne dôležitý a muži to dobre vedia. Ide z nich totiž niečo, vďaka čomu vysielajú túto informáciu. Patria medzi príťažlivé typy a bez toho, aby sa o to usilovali, po nich túžia aj tí, o ktorých si to doposiaľ nemysleli. Ony sú však nedostupné alebo potom naplno oddané tomu, koho milujú. To však nemení nič na podstate veci, že sexuálny apetít majú vysoký.