Presunúť na hlavný obsah

Účes, ktorý vás urobí mladšou: Stačí tento jeden trik a zistíte, či pristane aj vám

Krása

Jeden detail a akú veľkú zmenu dokáže urobiť. Reč je o účese, ktorý ovládol tohtoročné prehliadky na jeseň/zimu 2020.

Účesy z prehliadkových mól jasne naznačujú cestu, ktorou sa budeme uberať v najbližších mesiacoch. Prirodzenosť a nedbalý štýl je alfou omegou úspechu najväčších odborníkov a hoci by sa mohlo zdať, že ide o nudnú záležitosť, opak je pravdou.

Ofina dozadu a odhalené čelo prezradí, či sa vám účes hodí

Vlasové stylingy, ktoré si poprední dizajnéri zvučných mien obľúbili majú jednu črtu spoločnú – a to ofinu. Nie však krátku po čelo, ale vyčesanú dozadu. Tá na rozdiel od krátkej nepridáva roky a urobí vás mladšou, už ste ju skúšali? 

Inšpirujte sa: Najbohatší proteín v tele, ktorý je kľúčom k mladosti: Takto zvýšite jeho príjem v strave a spomalíte starnutie

Bob a lob s prirodzene prehodenou ofinou dozadu

Veľmi populárny zostrih, ktorý sa teší u žien obľuby a to aj vďaka tomu, že je jednoduchý a nenáročný na údržbu. Bob a lob môžete vyskúšať nosiť s ofinou vyčesanou dozadu a to na prirodzený spôsob. Dosiahnete tak ultra chic vzhľad, ktorý bezpodmienečne nechá vyniknúť vašu prirodzenú krásu. Nezabudnite na záver sprej na vlasy, ktorý vytvorí dokonalú textúru prirodzenosti a zároveň vlasy chráni.

Ofinový minimalizmus nahladko

Na prvý pohľad veľmi jednoduchý účes, ktorý ponúka priestor na perfektný make-up – bezchybnú pleť a dymové oči. Ofinový minimalizmus v podobe účesu na hladko preverí vaše schopnosti a postoj k starostlivosti o vlasy. Ráta sa totiž každučký detail a zdanlivo obyčajný účes odhalí, ako dobre si viete vlasy naštylizovať tak, aby pôsobili s ľahkosťou. Obstojíte v tejto skúške? Svoju dôveru môžete vložiť do stylingovej pasty Fibre Paste pre extra silné a flexibilné spevnenie účesu s cennými proteínmi a minerálmi zabezpečí perfektný look po cela deň.

Objem v ofine dozadu v podobe vlny

Zdvihnutá ofina, k objemu ktorej si viete dopomôcť tak, že ju natupírujete hrebeňom tak, ako sme nosili kedysi, spomínate si? Vlasy môžete nechať rozpustené alebo ich zviazať do nízkeho ponytail účesu. Krásny vzhľad dotvorí olej na podporu rastu vlasov, ktorý disponuje 15 ingredienciami využívanými v ajurvédskej medicíne. Tak či onak výsledok stojí za to a nezabudnite, že v tomto looku perfektne vyznie aj vaše obočie. Laminácia obočia je ideálne combo.

Neprehliadnite: Najobľúbenejším účesom žien sú vlny: Naučíme vás, ako si vytvoriť bezchybný vzhľad a objem

Krátky zostrih rovná sa sexi zostrih

Krátke vlasy sú sexi, ak je sexi ich majiteľka. Čelo však musí byť hladké a ofina buď dozadu alebo úplne nakrátko tiež. Je nám jasné, že väčšina žien sa na tento účes len tak zo dňa na deň neodváži, ale tie, ktoré majú rovnaký alebo podobný štýl, môžu sa inšpirovať v tom, ako mu dať ešte väčší šmrnc. Na nepoddajné kučery určite treba používať po šampóne na vlasy aj kondicionér s vitamínom E.

 

Bočná cestička a rovné vlasy

V hre je ponytailas, a teda bočná cestička, rovné vlasy a nenápadný nízky cop alebo sleek buns, teda nízky drdol. Základom sú rovné vlasy a účes nahladko, pričom sem-tam môžete tento dezén narušiť a vytvoriť zámerne nedbalý efekt. Hrebeň z limitovanej edície vytvorí precíznu cestičku s dôrazom na posledný detail.

 

- Najčítanejšie -