Presunúť na hlavný obsah

Veľký dekolt, ale aj krásny úsmev. Čo si na nás muži všímajú ako prvé?

Krása

Ruku na srdce - ktorú ženu aspoň raz v živote nezaujímalo, čo si na nej muži skutočne všímajú? Máme pre vás odpovede...a tie vás možno poriadne prekvapia.

Pery

To, že sú pery symbolom sexepílu, je zrejmé azda každému. Nemusíte sa však obávať toho, ak nemáte plné pery - v skutočnosti je to práve tvar ženských pier, ktorá v mužoch vzbudzuje najsilnejší dojem. Ten viete zvýrazniť, prípadne mierne skorigovať pomocou správnej farby rúžu - a samozrejme kontúrovacích ceruziek. Nezabúdajte, že všetko treba robiť s mierou a zrejme každý muž by bol viac než potešený skôr zhrozený z toho, ak by zbadal šokujúcu zmenu po odlíčení. Vedeli ste napríklad, že najväčším magnetom pre mužov sú červené pery? A my len pripomíname, že neexistuje odtieň červenej, ktorý by nepristal nejakej žene. Treba len skúšať!

Prečítajte si: Účes, ktorý vás urobí mladšou: Stačí tento jeden trik a zistíte, či pristane aj vám

Úsmev

Ďalšou, mimoriadne obľúbenou časťou u mužov, je úsmev. Pochopiteľne, platí to aj pri opačnom pohlaví a na krásny, sladký úsmev vás vie zbaliť aj muž. Aj pri tomto bode platí, že nie je dôležité mať pravý, hollywoodsky úsmev, ale dbať o dostatočnú hygienu. Zrejme neexistuje človek, ktorého by priťahovali zažltnuté zuby z cigariet či nadmerného pitia kávy. Samozrejmosťou by mala byť tiež prirodzenosť, umelý úsmev je totiž ľahko rozoznateľný a považovaný za falošný.

Dekolt

Pevný, väčší dekolt je väčšinou snom každého chlapa. Čo však budúceho partnera dokáže odradiť, je natlačený, umelo zväčšený hrudník, ktoré sa ženy s menšími prsiami snažia dosiahnuť pomocou pushup podprseniek. V prípade, že patríte medzi tie málo obdarené, snažte sa hrudník zvýrazniť inak. Je však pravdou, že práve veľké prsia sú jednou z najdôležitejších častí žien, na ktorej sa muži pozastavia, či sa nám to už páči, alebo nie.

Neprehliadnite: Ubrať roky v tvári si dokážete jednou zmenou: V tomto robí väčšina žien chybu, ale vy to môžete zmeniť

Vlasy

Takmer polovica mužov si na ženách všimne medzi prvými vecami aj vlasy. Viac než o farbu sa však zaujímajú o celkový strih. Štatistiky dokazujú, že väčšina mužov obľubuje dlhovlasé dievčatá a a krátkovlasé tak napriek ich možnej kráse zatracujú. Rozhodujúcimi faktormi je aj hustota a celkový účes. Možno budete v šoku, no pravdou je, že muži vnímajú ako celok to, či máte vlasy umyté, účesané, alebo len tak prehodené či v cope. Nuž, kto by to bol povedal, že sú takí puntičkári!

 

 

- Najčítanejšie -