Presunúť na hlavný obsah

Zákon príťažlivosti: Tieto kombinácie znamení majú k sebe najbližšie kvôli chémii

Partnerské vzťahy

Niektoré znamenia sa k sebe hodia viac, iné menej. A záleží aj na tom, či sa v danom znamení narodil muž alebo žena. Teda, ak sa bavíme o vzájomnej príťažlivosti určite. Pozrite sa, kto s kým má k sebe neuveriteľne blízko a prečo.

Vášeň mužov narodených v tomto znamení je nepopierateľná a je ich silnou stránkou

Zvádzanie a flirtovanie je ich veľmi silnou stránkou a sú v ňom mimoriadne dobrí. Ak si zaumienia, že nejakú ženu chcú, páči sa im a priťahuje ich aj ju dostanú. Sú veľkí dobrodruhovia, milujú cestovanie a sloboda je pre nich všetkým. Reč je o Strelcoch. Vášeň mužov narodených v tomto znamení je nepopierateľná a je ich silnou stránkou. Práve tej nedokážeme povedať nie. Okamžite nás ňou totiž opantajú.

Pri mužoch Strelcoch nadobúdame absolútny pocit vzrušenia, objavia sa motýliky v bruchu a cítime sa ako v inej dimenzii. Majú v sebe akúsi ľahkosť bytia a ich voľnomyšlienkárstvom nás svojim spôsobom priťahuje ako magnet.

Najmä ženy, ktoré sa narodili v rovnakom znamení, teda Strelkyne, Ryby, Panny a Levice. Tu je tá vzájomná chémia mimoriadne silná.

Prečítajte si: Stretávala som sa s ním cez obed v jeho kancelárii: Raz nás pristihla jeho asistentka, ktorá vymyslela dosť trápnu vec

Muži sú namäkko z ich vtipných a bezprostredných reakcií, ktorým nechýba šarm a pointa

Platí to však aj v opačnom garde. Tieto ženy sú milé, láskavé, majú v sebe akúsi jemnosť a cit pre detail. Navyše bývajú veľmi emotívne, ženské, nechýba im zmysel pre humor a dobrodružstvo.

Muži sú namäkko z ich vtipných a bezprostredných reakcií, ktorým nechýba šarm a pointa. V ich prítomnosti sa cítia dôležití a potrební. A môžu ich vždy dobýjať. No a to je veru kombinácia, ktorej odolá máloktorý muž. Hovoríme o Vodnárkach.

Neprehliadnite: Opustil ma zo dňa na deň: Keď som sa zoznámila so ženou, ktorá ma nahradila, zmenil sa mi život

Tieto ženy jednoducho vedia, čo na mužov zaberá. Faktom však zostáva, že to vôbec nerobia podvedome, ale absolútne prirodzene a intuitívne. Absolútna príťažlivosť je medzi nimi a mužmi narodenými v znamení Škorpióna, Býka, Barana, Blíženca, Váhy a Kozorožca. 

- Najčítanejšie -