Presunúť na hlavný obsah

Rúška menia pravidlá aj v oblasti beauty: Pozornosť sa zaostruje na oči

Krása

Kým nedávno boli doménou výrazné pery, v období nosenia rúšok, sa čoraz viac upriamuje pozornosť na oči. A vizážisti hovoria, že sa vôbec nemusíte báť experimentovať.

Farby lúčnych kvetov a ruží sa stali absolútnym hitom nielen na prehliadkových mólach

Tóny telových farieb a nahé líčenie sa posunuli smerom k výraznejším a dominantnejším farbám. Najmä čo sa očí týka. Hoci práve v tejto oblasti bol nude look roky hitom, dnes je všetko inak. 

Absolútnym hitom sú odtiene lúčnych kvetov, ruží ako červená, ružová, fialová, baklažánová,  ale aj hnedá, či čokoládová, prípadne ich kombinácia. Nechýbajú ani farby s metalickými čiastočkami, ktoré oči opticky otvárajú a zväčšujú. Sofistikované a moderné zároveň!

Inšpirujte sa: Najbohatší proteín v tele, ktorý je kľúčom k mladosti: Takto zvýšite jeho príjem v strave a spomalíte starnutie

Tieňovanie je tiež aktuálnym trendom, ktorý dokáže oko nádherne rozžiariť. Využite aj klasické tóny zlatej, striebornej či medenej alebo sivej. Dobré je použiť kombináciu teplých a studených odtieňov.  Vtedy docielite nežný, no sexi look a hlboký pohľad

Extravagancia, ktorej môžete povedať "áno"

Na viečka môžete aplikovať bohatú vrstvu čiernej, dokonca je fajn poprášiť líčka jemnými trblietkami. Nebojte sa experimentovať. Nosia sa aj spider lashes, teda tenké, no dlhé riasy a kombinujú sa s takýmto výrazným líčením.

Neprehliadnite: Najobľúbenejším účesom žien sú vlny: Naučíme vás, ako si vytvoriť bezchybný vzhľad a objem 

- Najčítanejšie -