Presunúť na hlavný obsah

Ženy prezradili, v čom vidia problém pri ich uspokojovaní: Páni, toto je pre vás povinné čítanie

Sex

Všetci chceme, aby to bolo čo najlepšie a preto vám odhalíme 13. komnatu žien, ktorú túži spoznať nejeden muž.

Pravda, ktorú túži spoznať každý muž, ak mu na žene záleží. To, prečo sme sa rozhodli otvoriť túto diskusiu je preto, že niektorí muži žijú v domnienke, že to v posteli robia najlepšie a to bez toho, aby poznali skutočné túžby ženy. Od žien nezisťujú, čo sa im páči a robia to, čo si myslia, že sa im páči alebo čo je ešte horšie, čo sa páčilo ich bývalej.

Čítajte tiež: Sexuálne praktiky, ktoré milujú všetci muži: Aj tí, ktorí sa k tomu nepriznávajú

Teraz to však uvedieme na pravú mieru a poodhalíme, v čom ženy vidia „problém“ pri ich uspokojovaní. Páni, zbystrite pozornosť a spoznajte ich 13. komnatu.

„Nie je nič horšie, ako keď sa muž chce ukázať a robiť s vami hneď v jednu noc všetko, čo kedy videl  v porno filmoch bez toho, aby si uvedomoval, čo momentálne prežívam a čo mi robí dobre. Takto sa mi stalo, že aj keď som bola v tom najlepšom, vôbec to nevnímal, prehliadal to, ako sa cítim, čo ma vzrušuje a išiel podľa nejakého scenára, čo mal v hlave. Jednoducho, vedela som, že to vôbec nie je v tú noc o nás dvoch, ale len o ňom samotnom. Celý pôžitok išiel bokom a úprimne, celé to týmto pokazil,“ otvorene priznáva Petra (29).

„Môj partner očakáva každé ráno orálny sex. Keď sa však pozriem, ako často ho on mne dopraje, je to možno raz za rok. Viackrát som mu to naznačovala, ale zdá sa, že mu to vôbec nedochádza. Nerozumiem, prečo si muži nedokážu uvedomiť, že aj ženy majú svoje potreby a nie je to len a len o nich. Stále cítim akúsi nadradenosť z ich strany a to aj v posteli. Náš intímny život mi príde nevyvážený a priznám sa, že niekedy premýšľam aj nad neverou a neviem sa tomu ubrániť,“ hovorí Dominika (32).

„Začala som si s mužom, o ktorom som bola presvedčená, že by to mohol byť muž na celý život. V posteli mi však vôbec nestíha a narazila som na problém, ktorý mi vo vzťahu dosť vadí. Keď som mu totiž dala najavo, že by som prijala väčšiu aktivitu z jeho strany, skočilo to hádkou, že ho ponižujem. Ja by som však len chcela, aby prevzal niekedy moc a trochu v posteli pritvrdil. My ženy máme rady, keď je chlap v posteli chlapom a keď z neho ide aj niečo živočíšne. Je to nesmierne vzrušujúce,“ tvrdí Nela (27).

Nesmiete si nechať ujsť: Ako vyzerá najlepší sex, z ktorého sa muži nevedia spamätať? Tento typ žien má jednoznačne vyhraté

„Neviem, prečo to veľa mužov robí, ale občas mám pocit, akoby videli ženské prsia a celkovo  nahé telo po prvýkrát. Ich dotyky sú krkolomné a všetko je akési „chlapčenské“. Priznávam, možno je to tým, že som mala vždy len pomerne mladých mužov a nemajú ešte za sebou toho toľko ako možno vyzretý chlap. To je dôvod, prečo ma láka spoznať niečo nové a často premýšľam práve nad tým, aké by to bolo s niekým výrazne starším. Je to aktuálne jedna z mojich túžob, nebudem klamať,“ prezradila Martina (25).