Presunúť na hlavný obsah

Hoci je sex na verejnosti tabu, môj muž ho odo mňa vyžaduje na pravidelnej báze: Kde je hranica morálky a túžby?

Partnerské vzťahy

Sex je večnou témou. Nielen medzi mužmi a ženami, ale aj dvojicami. Prečo však máme problém otvorene hovoriť o tom, kde je naša hranica? Alebo ako ženy, musíme zájsť vždy tam, kde to partner očakáva? Simona s touto dilemou bojuje už roky.

Sexuálne túžby a priania žien a mužov bývajú zväčša diametrálne rozdielne. Samozrejme závisí to aj od miery intimity a dôvery, ktorú medzi sebou dvojica má a toho, čo sme ochotná alebo ochotný pre toho druhého urobiť. Svoje o tom vie aj Simona. 

Neprehliadnite: Dynamická, zábavná, láskavá a elegantná: Takto vyzerá dokonalá žena očami mužov

Túžby toho druhého dokážu prekvapiť aj po rokoch

"S Tiborom máme klasické manželstvo. Sme spolu sedem rokov, náš sex je dobrý, no on stále očakáva viac. Rád skúša nové veci, miluje dobrodružstvá, vzrušenie a adrenalín. V podstate od začiatku vzťahu na mňa v spálni s jednou vecou naliehal a ja som ju vnútorne akosi nedokázala spracovať. Práve v posteli som ja tá konzervatívnejšia. No napokon som si však prikývla, keďže som pochopila, že to budem mať predostreté pravidelne."

Navyše sa Simona bála aj toho, aby si práve na erotické hry nezačal jej muž, hľadať niekoho iného. Bola si vedomá svojej povahy a toho, že mnohým ženám by pripadala jeho požiadavka normálna. 

"Chcel odo mňa sex na verejnosti. Taký, pri ktorom nás môže niekto odhaliť. V malej uličke v meste, v reštaurácii na toaletách, či na návšteve u kamarátov, v ich spálni. Išlo mu o ten adrenalín a to, že nás kedykoľvek môže niekto odhaliť. Nakoniec som teda prikývla a milovali sme sa večer, v malej uličke v centre mesta. Musím uznať, že ten sex bol iný. Oveľa vášnivejší, intenzívnejší a môj muž bol ako vymenený. Veľmi si to užíval a v konečnom dôsledku aj ja." 

Prečítajte si: Mužov narodených v týchto troch znameniach nespútate. Nadovšetko totiž milujú slobodu

Keď chce jeden viac...

Simona si však myslela, že týmto majú otázku erotiky a spestrenia vyriešenú. Predstavovala si, že z času na čas mu takéto niečo splní a všetci budú spokojní. No veľmi sa mýlila. Po tejto skúsenosti chcel Tibor zase viac. 

"Skrátka sme dospeli do fázy, kedy ho erotika v spálni nebavila. Chcel sex vonku. Vždy a pravidelne. Vzrušujú ho miesta, kde nás niekto môže prichytiť. Dožaduje sa toho a ja vlastne ani neviem ako reagovať. Sama seba sa pýtam, kde je hranica morálky a túžby."

"Lebo práve emočne a morálne s tým nie som vysporiadaná, no na druhej strane chcem vyhovieť manželovi. Dilema, ktorú riešim už istý čas, stále pretrváva. A naozaj netuším, ako z tohto začarovaného kruhu von. Ľúbim ho, no mám strach, že ak odmietnem túto jeho hru, nájde si na ňu niekoho iného."

Je pre Vás sex na verejnosti prípustný?

spolu hlasovalo 881 ľudí

Áno
293

- Najčítanejšie -