Presunúť na hlavný obsah

Najrozkošnejšia a najbláznivejšia rodina slovenského šoubiznisu. Pozrite sa, ako si žijú Poruchovci

Slovenské celebrity

Aj keď speváčka a tanečník zo skupiny The Pastels nemali pravdepodobne nikdy ambíciu stať sa ukážkovým párom, ich prirodzenosť a to, že sú na jednej vlne, to zariadili za nich.

Slovenská speváčka, influencerka a príležitostná herečka sa spolu so svojím kolegom z umeleckej brandže dala dokopy ešte pred pár rokmi. Vtedy obidvaja možno ešte netušili, že sa z nich stane jedend z najstabilnejších a najkrajších párov slovenského šoubiznisu. Jej priateľ, Tony Porucha, vlastným menom Martin Rakický, totiž energickú speváčku skvelo dopĺňa. Dvojica má nielenže rovnaký zmysel pre humor, ale zároveň si je oporou azda vo všetkom, čo robia. 

Jedným z mnoha faktorov, ktorý dokazuje, že ich vzťah je naozaj úprimný, dokazuje aj ich spoločne youtube kanál. Dvojica tam okrem klasických spoločných tém rozoberá aj pomerne chúlostivé témy typu s kým by sa vyspali, ak by mohli, ale aj to, ako dobre sa poznajú. Ak si však myslíte, že tieto témy sú podané nepríjemne a nudne, ste na omyle. Neboli by to Poruchovci (pozn. redakcie, takto sa mladá rodinka nazýva), ak by aj tieto témy nepremenili na zábavu, vďaka čomu ich videá sleduje už tisíce ľudí.

Prečítajte si: Deti, ktoré udávajú štýl: Pozrite si najštýlovejšie ratolesti známych osobností

Synček Manolo

Ich život sa nezmenil ani po tom, ako k nim pribudol ďalší člen rodiny, synček Manolo. Ten je nielenže dokonalou kombináciou ich génov, zároveň vzťah dvojice povýšil na úplne iný level. Napriek tomu však Dáša Šarkozyová tvrdí, že ďalšie bábätko už nechce. „Je to aj kvôli pôrodu, no chceme všetku lásku a pozornosť venovať Manolovi. A nezblázniť sa, užívať si to celé. Dve a viac detí je ťažká úloha, na ktorú sa necítime. Ak niekto áno, je to krásne, gratulujem. My sme skončili,'' priznala speváčka na sociálnych sieťach.

Dáša zároveň prezradila, ako došli k netradičnému menu pre ich bábätko. „Meno Manolo sme vymysleli, keď sme boli spolu asi polroka. 4 roky sme si z toho robili srandu, no keď som otehotnela a zistili sme, že to bude chlapec, tak sme si už nevedeli predstaviť, žeby sa volal inak,'' prezradila Dáša s tým, že k humoru vedú aj svojho potomka. Stačí sa pozrieť na vtipné fotografie a je jasné, že Manolko okrem krásy zdedí aj nepochybne skvelý zmysel pre humor. Čo myslíte?

- Najčítanejšie -