Presunúť na hlavný obsah

Strávila som s ním vášnivú noc: Keď som sa ráno prebudila, zistila som, že je poriadne bohatý, malo to však háčik

Partnerské vzťahy

V ten deň som mala ísť na svadbu jednému z mojich najlepších priateľov. Nakoľko som však bola čerstvo po rozchode, nemala som vôbec náladu. To som však netušila, čo ma v ten večer čaká.

Bola som krátko po rozchode, keď ma jeden z mojich blízkych kamarátov pozval na svadbu. Úprimne, v takom citovom rozpoložení, v akom som vtedy bola, som nemala najmenšiu chuť ísť ani medzi ľudí, nie to ešte na svadbu, kde budú okolo mňa samé páriky. Nie že by som im nedopriala alebo závidela, ale predstava, že tam nemám s kým ísť alebo že mám ísť sama, mi nebola úplne najpríjemnejšia. Bol to však môj kamarát a tak som pochopiteľne išla.

Prečítajte si: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Padli sme si do oka hneď na začiatku

Hneď, keď som prišla na svadbu, okamžite som zabudla na akékoľvek trápenie z rozchodu. Atmosféra, aká tam vládla ma úplne pohltila a čo viac – stačil jediný stred pohľadov s jedným mužom a už som ani nepremýšľala nad tým, že by som odišla skôr. Medzi hosťami sa totiž objavil muž, ktorý ma svojou charizmou a vystupovaním gentlemana doslova uchvátil. Chvíľu som počkala, pretože aj keď bol v ten moment v prítomnosti samých mužov, tušila som, že tam bude mať svoju nežnejšiu polovičku. Ale nemal. Počas večera sme obaja len vyčkávali na príležitosť, kedy sa pri našich spoločných známych stretneme a využijeme túto príležitosť na osobné zoznámenie. Od toho momentu sme sa nerozdelili ani na krok a chvíľami to pôsobilo, ako keby sme sa poznali roky a boli pár. Dokonca si to niektorí ľudia na svadbe aj mysleli. 

No a ako to už na svadbe býva, ponocovali sme až do rána s tým, že mi potom navrhol, aby som mu robila spoločnosť aj počas noci u neho doma. Nie, nie som zástanca takýchto rýchlych zvratov, ale v ten večer som si povedala, že prečo nie. Jednoducho som využila príležitosť, keď muž o mňa má záujem a keďže som bola po spomínanom rozchode, ulahodilo mi to. 

Nad ránom sme prišli ku nemu domov a zrazu sa zábava premenila na intímne chvíle nahromadené vzájomným vzrušením z celého večera. Sex s ním bol ešte lepší ako on sám a mala som pocit, že to snáď ani nemôže byť realita. Nechcela som u neho spať do rána, ale nepustil ma domov. To gesto som vnímala celkom intenzívne, muži vás väčšinou po sexe nechajú ísť a tak som si myslela, že to bude aj v mojom prípade. 

Strávili sme spolu noc, ráno ma však čakalo prekvapenie

Keď som ráno otvorila oči, vedela som, že sa mi nesníva. Zároveň som pociťovala šťastie, ktoré prišlo krátko po rozchode. Vnútri som sa uisťovala, či je možné, aby vzťah takto rýchlo fungoval a mal perspektívu. 

Nuž, pravdupovediac, s odstupom času musím povedať, že som asi bola pekná naivka. Keď som totiž odišla ráno do kúpeľne, zistila som, že jeho dom je väčší ako som si počas noci pamätala. Predsa len, bola noc, nebolo toho veľmi veľa vidno. Pred domom mu stálo niekoľko luxusných áut a všetko jasne naznačovalo, že tento chlapík má asi dosť tučné konto na kreditke. Po ceste do kúpeľne som však započula zvuky. Najskôr som sa zľakla, preboha, snáď to nie je dom jeho rodičov a on mi to nepovedal. Vekovo mi však nedávalo zmysel, že by žil s rodičmi, bol to zrelý muž, no človek nikdy nevie. 

Neprehliadnite: Ženy v týchto znameniach mávajú sex najčastejšie: Vzrušeniu, ktoré z nich ide, muži nevedia odolať

Predo mnou zrazu vidím inú ženu. Úplne som sa zľakla a nechápala som. Ona však pôsobila pokojne. Ihneď mi vysvetlila, že je jeho bývalá a že asi len ešte netuším, o koho ide. Po chvíli nedorozumení ma však rýchlo uviedla do obrazu – dotyčný fešák má jednoducho slabosť na ženy a v jeho dome sa striedajú ako na bežiacom páse. Ak vraj nie som vyrovnaná s tým, že má niekedy aj viac známostí naraz, nemala by som sa na neho namotávať a čím skôr ho pustiť z hlavy. Bola to však pravda alebo to bola len ohrdnutá bývalka, ktorá mi natrepala o ňom klamstvá?

- Najčítanejšie -