Presunúť na hlavný obsah

Nosí veľkosť 42, ale z jej krásy pôjdete do kolien: Titul XL krásky nosí s hrdosťou a v spodnej bielizni je sexi

Zábava

Plus size modelka Ali Tate Cutler má síce väčšiu veľkosť ako je priemer, ale na jej sexepíle jej to absolútne neuberá. V spodnej bielizni si vás podmaní a ženám dokáže, že ktokoľvek môže byť sexi.

Nosí veľkosť 42, ale z jej krásy pôjdete do kolien: Titul XL krásky nosí s hrdosťou a v spodnej bielizni je sexi

Plus size modelka Ali Tate Cutler má síce väčšiu veľkosť ako je priemer, ale na jej sexepíle jej to absolútne neuberá. V spodnej bielizni si vás podmaní a ženám dokáže, že ktokoľvek môže byť sexi.

Ženy akýchkoľvek tvarov si čoraz viac získavajú pozornosť. V prípade plus size modeliek sa módny priemysel posúva vpred a už to nie je len o jednej kráske, ktorú pozná celý svet. Čoraz viac žien z tejto kategórie má dvere otvorené a môžu preraziť vo svete, v ktorom doteraz ich krivky boli akýmsi tabu.

Čítajte: Jedna je veľkosti XS a druhá XL: Tieto dve ženy majú rozdielne krivky, no obe reprezentujú krásu

Môžu preraziť vo svete, v ktorom ich krivky doteraz boli tabu

Šarmantnej kráske Ali Tate Cutler sa podarilo zaradiť sa medzi najprestížnejšie modelky sveta a presvedčiť značku, ako je Victoria's Secret, že aj ženy s krivkami patria medzi inšpiratívne ženy. Práve tento kariérny úspech jej pomohol získať sebavedomie a veriť si, aj keď oblieka veľkosť XL.  

Ali Tate Cutler sa objavila v kampani línie Bluebella x Victoria´s Secret, vďaka ktorej oslovila práve ženy s podobnými veľkosťami. Stala sa pre nich priekopníčkou a zástankyňou ich práv a zaradila sa tak medzi modelky, kde rozmanitosť je vítaná. Na tomto geste značky možno vidieť ako sa svet mení a ako búra isté stereotypy, o ktorých donedávna nechcel nikto počuť. 

Ženy s jej veľkosťou môžu oslavovať svoju krásu

Ženy, ktoré nemajú 90-60-90 sa nemusia hanbiť, pokiaľ si chcú obliecť sexi spodnú bielizeň. Rozšírenie ponuky a čoraz viac dizajnových prevedení spodnej bielizne prispieva k tomu, aby tieto ženy boli sebavedomejšie a viedli lepší a plnohodnotnejší život. Odráža sa to nielen na ich kráse, ktorá sa väčšmi rozžiari, ale aj na ich vzťahoch, pretože, povedzme si úprimne, vzťahy sú odrazom toho, ako sa máte rady a ako sa sama sebe páčite.

Neprehliadnite: Najväčšiu premenu roka podstúpila táto celebrita: Na foto PRED a PO sa už vôbec nepodobá, kam až je ochotná zájsť?

Ali Tate Cutler bola však už predtým influencerkou a v kategórii plus size krások je dennodennou inšpiráciou pre ženy z celého sveta. Vďaka jej odvahe a vynaliezavosti dokazuje, že aj žena s krivkami si dokáže obliecť či už sexi bielizeň alebo iné kúsky a pritom byť sexi. Svoje krivky nosí s hrdosťou a presne to je to, z čoho si ženy môžu brať príklad. Je však dôležité podotknúť, že sa o seba stará a vidno to aj na vizáži. Ali Tate Cutler prekypuje šarmom a charizmou, ktorými si vás získa ihneď na prvom stretnutí. A to je okrem pohľadných a sexi fotografií v dnešnom svete mimoriadne dôležité. Jedna vec je totiž Instagram alebo fantázia a druhá realita a skutočný svet a dojem.

- Najčítanejšie -