Presunúť na hlavný obsah

Sexi Vianoce? 7 tipov na zaujímavé erotické darčeky, ktoré spestria váš milostný život cez sviatky

Zábava

Prečo nevyužiť nadchádzajúce sviatky, kedy budete tráviť väčšinu času doma, na oživenie a spestrenie vášho milostného života v spálni? Tu sú najlepšie tipy!

Mnoho prieskumov a štatistík naznačuje, že čoraz viac mužov aj žien má problémy so sexuálnou krízou vo vzťahoch. Prečo si teda trocha neoživiť svoj milostný život? Pochopiteľne, nemáme na mysli žiadne „bočáky“ a podvádzanie, naopak, oživiť môžete oveľa jednoduchšie váš vzťah. Skúsiť to môžete aj s týmito darčekmi.

Feromóny

Feromóny sú prírodné látky, ktoré sú bežné u zvierat a slúžia ako signál pre rôzne reakcie. Málokto však asi vie, že uplatnenie nájdu aj u ľudí a to na zvýšenie sexuálnej atraktivity, nabudenie sexuálnej túžby po opačnom pohlaví a zvýšenie libida.

Darčekom, ktorým určite nič nepokazíte na Vianoce pre svojho partnera či partnerku, je preto voňavka obsahujúca práve tieto feromóny. Môže ísť o parfum s flakónom aj inú formu s priamou aplikáciou na pokožku, na výber je množstvo značiek.

Erotické hračky a hry

Spoľahlivým darčekom na sexi Vianoce sú erotické hračky. Pre ženy sú ideálne vibrátory, vibračné vajíčka či dilda, napríklad aj v tvare cukríka alebo niečoho „vianočného“. Hitom týchto Vianoc budú rôzne womanizery na dráždenie intímnych miest.

Muži zas môžu oceniť od partnerky ako darček vibračné krúžky na penis, erekčné krúžky a tí, ktorí radi experimentujú, aj rôzne masturbátory, napríklad Fleshlight. Kúpiť si môžete aj nejaké spoločenské erotické hry, kde sa zabavia obaja partneri.

Sexi prádlo a kostýmy

Pre ženu aj pre muža sú rovnako výborným erotickým darčekom pod stromček sexi kostýmy. Môže ísť o kostým policajta, hasiča, vojaka alebo niečo exotickejšie, napríklad o kostým Tarzana. U žien „letia“ letušky, servírky, školáčky a chyžné.

Kostým však nie je jedinou alternatívou, ktorú máte k dispozícii, ak chcete oživiť šatník. Vzrušenie môže zvýšiť aj sexi prádlo, obzvlášť v prípade žien. Čipkované podprsenky, čierne tanga alebo červené body dokážu mužov poriadne rozpáliť.

Tabletky na potenciu pre mužov

Možno na prvý pohľad netradičný darček, ale rozhodne taký, ktorý spestrí Vianoce obom partnerom. Reč je o podporných prípravkoch pre mužov na potenciu a erekciu.

Dobrým príkladom je známa značka eJoy®, ktorá ponúka hneď dva typy takýchto produktov. Prvým sú tabletky na potenciu a erekciu eJoy® a druhým tabletky na oddialenie ejakulácie a predĺženie pohlavného styku eJoy® LONG. Oba produkty sú určené pre mužov, oba majú prírodné zloženie a oba môžete používať dlhodobo.

Na ich kúpu nie je potrebné ísť za lekárom, objednať si ich viete priamo cez internet v oficiálnom eshope eJoy®. Kúpa je bez receptu a celá objednávka je záležitosťou len zopár minút. Je to teda ideálny darček a prekvapenie pod stromček v jednom!

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -