Presunúť na hlavný obsah

Najnudnejšie ženy v posteli: Muži prezradili, ktoré patria po jednej strávenej noci do kategórie nemám záujem

Sex

S týmito ženami to mužov v posteli príliš nebavilo a prezradili dôvody, pre ktoré to bolo. Stačí jedna noc a muži v tom majú jasno.

Jedna noc a váš vzťah sa môže posunúť buď smerom dopredu alebo definitívne skončiť. Sex má totiž silu ovplyvniť to, čo si muž o vás myslí a ako vás vníma. Niekedy to neznamená, že musíte byť expertka na všetko, muži čo to dokážu odpustiť a prevziať nad tým celým moc v podobe vášho sprievodcu. Ich sexuálna fantázia je totiž bujná a radi sa realizujú. Čo však nemajú radi je nuda a nudu v posteli už tobôž nie. 

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

„Raz som dostal do postele krásku, po ktorej túžili všetci moji spoluhráči z futbalu a pretekali sme sa v tom, komu sa to podarí. Nečakal som, že sa práve sex s ňou zapíše do najnudnejších vôbec. Ležala len na posteli a čakala, čo s ňou budem robiť. Celý čas bola ticho a iba sa usmievala s nepríčetným pohľadom. Chýbala mi pri nej akákoľvek vášeň, hoci aj pri bozkávaní. Na pohľad síce bola šupa, ale v posteli ako dievčatko. Nikomu som nič nepovedal a keď s ňou ostatní spoluhráči flirtovali, zaujímalo ma neskôr, ako to oni vnímali. Ich skúsenosť bola rovnaká a dievča ani po tom, čo skončilo s ďalšími chalanmi v posteli nenabrala žiadne skills,“ prezradil Robo (37).

„Najnudnejší sex, aký som kedy zažil bol s mojou bývalou. Nechcela spávať inak ako pri tme a ja som nič nevidel, takže som pochopiteľne nemal byť ani ako vzrušený. Všetko jej vadilo a jediné, čo chcela, bola misionárska poloha. Keď som sa o niečo pokúšal, začala ma obviňovať, že sa správam, ako keby som nemal priateľku. Veľmi som ju nepochopil, nakoľko mohla byť rada, že to chcem robiť práve so svojou priateľkou. Bolo to príliš nudné na to, aby som v takomto vzťahu dokázal pokračovať,“ otvorene priznal Tomáš (30).

„Bez tanca to nie je ono. Keď som to raz navrhol svojej priateľke, pozerala sa na mňa, ako keby som chcel, aby robila porno herečku. Jej reakcia bola nekontrolovateľná a namiesto toho, aby sme mali sex, sme sa len pohádali. Nebavilo ma však len klasické zasunutie, ona by tak dokázala asi žiť každý deň. V sexe sme si vôbec nerozumeli a bola to najväčšia nuda, ktorá ovplyvňovala aj náš vzťah až sme sa napokon rozišli,“ spomína Marek (29).

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká v decembri nečakaná zmena: Posunú sa k veciam, ktoré budú skutočne kľúčové

„Naučené pózy. To sa mi vybaví pri otázke najnudnejšieho sexu. Mal som raz jednu ženu, ktorá sa neustále kontrolovala a aj keď sa snažila zapôsobiť naučenými pózami, bolo to nesmierne nudné. Neveril som jej to. Celý čas myslela len na seba a neustále sa kontrolovala, ako vyzerá, nehovoriac o tom, že mi hovorila, ako hrozné to bolo s jej bývalým. Toto si myslíte, že chce chlap v posteli počúvať? Jediné, čo chce v tej chvíli počuť, je vaše stonanie a to, že to robí dobre,“ uzavrel Milan (35).