Presunúť na hlavný obsah

Dokonalé stolovanie na Vianoce: Urobte si doma malé rozprávkovo

Bývanie

Prírodné odtiene, jemná pudrová, či červená, ktorá nikdy vrámci Vianoc nevyjde z módy. Pozrite sa, ako si vytvoríte doma malé rozprávkovo, skôr ako zasadnete k štedrovečernému stolu.

Keď sa snúbi tradícia a trend

Vianoce sú tu naozaj o chvíľočku. Ak ešte nemáte plán ako pripraviť stolovanie počas štedrej večere, skúste to overenou klasikou. Červená skrátka k Vianociam neodmysliteľne patrí a spolu so zelenou  a zlatou vytvára idylickú symbiózu.

Pokojne nechajte všetky doplnky v daných odtieňoch a zvoľte vysoké sviečky, ktoré sú tento rok opäť veľkým hitom. 

Stále platí, že servírovacie misy sú krásne v bielej, no ani červenou nič nepokazíte. Práve naopak. Vianočné pečivo, či sladké zákusky na nich dokonale vyniknú. 

Pozrite si tiež: Dlhoočakávaná filmová novinka After: Sľub prináša vášnivý ľúbostný príbeh v štýle Päťdesiat odtieňov sivej

Prírodná esencia noblesy

Nature look je tento rok mimoriadne obľúbený v celom fashion priemysle, ale aj v architektúre a bytovom dizajn.

Stačia zemité odtiene, trošku zlatej, ihličia a kúzlo Vianoc vytvoríte naozaj na počkanie. Nezabúdajte, že detaily tvoria celok, preto si na nich dajte záležať. 

Mohlo by vás zaujímať: Zábavné, poctivé, dramatické, dojemné a hudobné. Také sú Bábovky. Pozrite si malú ochutnávku

Pudrové odtiene vedú tieto Vianoce prím

Hoci pre niekoho príliš odvážna variácia farieb, ale mimoriadne štýlova a chic. Pudrová ružová, fialová a zlatá tvoria trojicu, ktorá vládne týmto sviatkom. Pôsobia luxusne a netradične zároveň.

Vytvoríte nimi wau efekt, ktorí si skrátka zamilujete. Naberte odvahu a skúste to tento rok tak trochu netradične. 

- Najčítanejšie -