Presunúť na hlavný obsah

Vzťah s bohatým podnikateľom jej nevyšiel. Mary-Kate Olsen sa rozvádza

Zahraničné celebrity

Po tom, ako sa dvojičky Olsenové rozhodli ukončiť hereckú kariéru, sa objavovali ich mená v médiách len sporadicky. Až do momentu, kým nevyšlo najavo, že sa jedna zo sestier rozvádza s vplyvným podnikateľom.

Keď sa najznámejšie dvojičky sveta rozhodli ukončiť svoju filmovú kariéru a pustiť sa do módneho priemyslu, zdalo sa, že ich svet šoubiznisu natrvalo poznačil. Nielenže totiž odmietli akúkoľvek medializáciu a do dnešného dňa nemajú žiaden účet na sociálnych sieťach, to málo informácií, ktoré sa o nich ich fanúšikovia dozvedeli svedčili o tom, že sú na tom psychicky zle. Obidve totiž údajne prepadli drogám a istý čas sa dokonca zdalo, že majú problémy so stravou. Všetko sa to začalo postupne meniť až vtedy, keď sestry našli šťastie po boku svojich partnerov. Ashley sa síce zatiaľ nevydala, no už dlhé roky je vo vzťahu s umelcoom Richardom Sachsom. 

Prečítajte si: Mary-Kate a Ashley Olsenové kedysi ovládali šoubiznisový aj módny svet. Čo je s nimi teraz?

Kontroverzné manželstvo

Vydať sa však rozhodla jej sestra Mary-Kate. Tá sa zamilovala do brata bývalého francúzskeho prezidenta. Nie je jasné, ako sa s Oliverom Sarkozym zoznámila, faktom však je, že ich manželstvo už od prvého momentu spôsobovalo kontroverziu. Bohatý podnikateľ bol od bývalej herečky nielenže o 17 rokov starší, zároveň mal dospelé deti, ktorým sa Mary-Kate stala macochou. Aj keď všetko spočiatku vyzeralo až prehnane idylicky, tohto roku prišiel nečakaný zlom. 

Podľa zdrojov, ktoré citujú viaceré zahraničné médiá sa totiž dvojica mimoriadne drasticky rozišla. A to dokonca až tak, že žiadali o urýchlený rozvod. Dôvodom malo byť Oliverovo správanie - po piatich rokoch sa totiž rozhodol, že svoju exmanželku nasťahuje do domu, kde žil s Mary-Kate. To sa jeho súčasnej manželke pochopiteľne nepáčilo. „Oliver chcel mať rodinu v bezpečí a to zahŕňalo aj jeho exmanželku. Chcel, aby jednoducho bývala s nimi,'' prezradil zdroj pre Page Six. Dodáva však, že rozhodnutie prisťahovať si svoju bývalú partnerku mohlo byť už len bodkou za nefungujúcim vzťahom. Pravdou však je, že jeho exmanželka bola aj na ich svadbe.

„Moje manželstvo skončilo... náš vzťah sa nenávratne prerušil. Môj manžel ukončil nájomné v našej rezidencii v New Yorku, bez môjho súhlasu. Táto žiadosť je naliehavá, pretože môj manžel očakáva, že sa v pondelok 18. mája 2020 v New Yorku odsťahujem z domu, čo pre COVID-19 nie je reálne. Som zúfalá, že môj manžel sa ma snaží pripraviť o domov, v ktorom sme žili, a ak bude úspešný, nestratím len svoj domov, ale riskujem aj stratu svojho osobného majetku,'' vyjadrila sa verejne Mary-Kate, čím urobila prvýkrát výnimku a nechala fanúšikov nahliadnuť do svojho súkromia. Nie je jasné, prečo ich manželstvo skončilo, faktom však ostalo, že momentálne zažíva drsný rozvod. Oliver si totiž nechal podpísať predmanželskú zmluvu, čím podľa zdroja blízkeho herečke znemožnil prístup aj k majetku, na ktoré má právo. 

Momentálne je Mary-Kate oporou jej sestra Ashley, s ktorou býva. Rozvod však znáša mimoriadne ťažko - a to aj napriek publicite, ktorá sa s týmto úkonom spája.

- Najčítanejšie -