Presunúť na hlavný obsah

Sex je pre nás naozaj dôležitý, no venujte sa nám aj v tejto oblasti poriadne, tvrdia muži

Partnerské vzťahy

Dobrý sex skrátka k harmonickému a vyváženému vzťahu patrí. A je dobré, si to vedieť priznať a otvorene o tom hovoriť. Muži totiž v tejto oblasti, majú veľmi jasno.


Veľa sexu neznamená nič, ak mu chýba vášeň

Sex je vo vzťahu veľmi dôležitý. Verte, že ak ho nebude mať s vami, bude ho mať s niekým iným. Muži sa vždy zariadia. Odborníci radia, milovať sa minimálne trikrát do týždňa. Pokojne si z toho urobte rituály. Vždy to niečím okoreňte, nezabudnite na zvodnú bielizeň a z času na čas vyskúšajte aj nové veci. Zahoďte predsudky a experimentujte. Tomu neodolá žiaden muž.

"Áno, chcem sex, veľa sexu. Ale kvalitného sexu. Nie takého, že si ľahnete a my si to máme "odrobiť." Chceme, aby ste nás zvádzali, túžili po nás. Potrebujeme ten pocit. A skutočne veľmi," hovorí 34-ročný ekonóm Maroš. 

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

Dostatok sexu a intimity, idú ruka v ruke so spokojnosťou

”Sex, vzrušenie, vášeň a intimita je niečo, čo potrebujeme k životu. Doslova 24/7, ak by to bolo možné (smiech). Musíte sa nám rovnako ako po mesiaci, venovať aj po 9. rokoch. Ak to tak necítime, jednoducho odchádzame. Možno je to kruté, ale je to fakt. Nebudeme vás neustále prosiť o sex a dobiedzať. Chceme byť zvádzaní a mať pocit toho, že po nás túžite."

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

"Nedokážeme fungovať vo vzťahu, v ktorom máme málo sexu. Prirodzene sa potom po ňom začneme obzerať po nejakej, ktorá nám to dopraje. Ak sa totiž vytratí vášeň zo spálne, vytratí sa aj naša túžba niečo ďalej budovať."

"Sex k životu potrebujeme. Sme chlapi a ja veru nepoznám žiadneho, ktorý by tvrdil, že to tak nie je. Ak vám to náhodou aj povie, verte, že si výmýšľa,” hovorí 30-ročný Patrik.

Je podľa Vás, dobrý sex kľúčom k šťastnému vzťahu?

spolu hlasovalo 840 ľudí

- Najčítanejšie -