Presunúť na hlavný obsah

Pozrite sa, ako trávia sviatočné dni známe Slovenky: Takto si užívajú toto obdobie

Slovenské celebrity

Vianoce su sviatky pokoja, lásky a pokory. No v neposlednom rade aj obdobím plným smiechu, nefalšovanej radosti a nádherných momentov. Pozrite sa, ako si tieto dni vychutnávajú známe krásky.

Mária Čírová

Nádherná a priam éterická speváčka Mária Čírová je známa tým, že Vianoce miluje. A užíva si ich so všetkým čo k tomu patrí. Miluje pečenie, varenie, prípravy okolo veľkého dňa, no pre ňu je aj veľmi dôležité duchovno tohto obdobia.

To čo je však pre ňu najpodstatnejšie, je stráviť tieto sviatky v kruhu najbližších. Tieto Vianoce si ako prvé užila rodinka v pätici. Vidieť, že práve láska je to, čo ich naozaj spája.

Prečítajte si: Aj keď doma, no štýlovo: Variácie domácich lookov podľa známych osobností, ktoré si zamilujete

Monika Sakmanová

Sympatická a krásna tanečníčka Monika Sakmanová a jej životný partner, Ramón „Rakby“ Beňo to spolu ťahajú už viac ako 12 rokov. Táto dvojica je jasným dôkazom toho, že láska v showbiznise, môže fungovať a mať nádhernú perspektívu. Sú rodičmi synčeka, ktorý ich rodinku dokonale doplnil. A tieto dni si užívajú najmä v pokoji a vychutnávajú si spoločné okamihy. To je najviac.

"Som nastavená tak ,že Vianoce sú hlavne vypínač̌ negatívnej energie a spínač̌ tej krásnej, čistej, úprimnej! Poďme si to užiť!,“ napísala na svojej sociálnej sieti.

Ľubica Šimiaková

Sympatická bývalá Miss Universe SR, Ľubica Šimiaková je známa tým, že Vianoce skutočne miluje. Veľmi si toto obdobie užíva a s výzdobou začína naozaj skoro. Sama tvrdí, že stromček majú vždy asi medzi prvými.

To čaro Vianoc si chce vychutnávať čo najdlhšie. Rodina je pre ňu základným pilierom všetkého a vidieť to na prvý pohľad. Chvíle pohody si užívajú v najužšom kruhu, v duchu tradícií. "Spolu máme všetko."

Prečítajte si: Upečte si vianočné pečivo podľa známych Sloveniek: Toto sú ich rodinné klenoty

Tatiana Žideková

Známa slovenská influencerka a fitneska Tatiana Žideková, tento rok zvolila inú variantu trávenia sviatkov. Spoločne s partnerom Michalom a dcérkou vyrazila na vianočnú dovolenku do Dominikánskej republiky.

Dni v teple a pri oceáne si vychutnávajú naplno. Áno, aj takéto Vianoce a sviatky dokážu mať obrovské čaro. Najmä, ak máte po svojom boku tých, ktorých naozaj milujete.

- Najčítanejšie -