Presunúť na hlavný obsah

Najznámejšie milenky sveta: Aj tieto slávne osobnosti boli bokovkami

Lifestyle

Vraví sa, že žena dokáže byť ponížená najmä dvoma spôsobmi - keď je podvádzaná a keď je tou, s ktorou muž podvádza. Obidva prípady si prežili aj niektoré známe ženy.

Angelina Jolie 

Jedna z najkrajších žien sveta si našla svoju životnú lásku počas natáčania filmu pán a pani Smithovci. Malo to len jeden háčik - Brad Pitt bol vtedy ženatý s hereckou kolegyňou Jennifer Aniston. Už počas natáčania mali aféru, z ktorej sa neskôr vyvinul vzťah. Aj keď to Brad do dnešného dňa výrazne popiera, viaceré zdroje z natáčania médiá informovali o jeho príliš blízkom vzťahu s Jolie. Napokon, už týždeň po oznámení rozchodu svoju lásku netajili ani pred verejnosťou.

 

Marilyn Monroe

Sexsymbol minulého storočia pomotal hlavy nejednému chlapovi. Jedným z nich bol aj vtedajší americký prezident John F. Kennedy, ktorý mal s Marilyn údajne pomer. Nebola však jedinou ženou, ktorú mal ako bokovku popri krásnej prvej prvej dáme. Tá o jeho aférach dokonca vedela, no namiesto rozvodu sa rozhodla žiť s hanbou. „Na konci dňa sa vrátil k Jackie - a to bolo všetko. Milovali jeden druhého. Bolo to medzi nimi na vážkach, no Jackie sa ho nesnažila zmeniť,'' prezradil zdroj z blízkeho okolia páru pre magazín People.

Prečítajte si: Vlastná mama si priala jej smrť. Marilyn Monroe nemala v živote šťastie na matku, ani na to, aby sa ňou stala

Camilla Parker

Dnes už súčasná vojvodkyňa a manželka Charlesa bola spočiatku jeho dlhoročnou milenkou. Sama bola v tom čase vydatá, a tak sa jednalo aj o neveru z jej strany. Zdalo sa však, že to Camille veľkú starosť nerobilo, práve naopak. S princeznou Dianou, ktorá bola v tom čase po boku princa Charlesa viedla celkom otvorený konflikt, ktorý bol často preberaný aj v médiách. Už krátko po Dianinej smrti si Charlesa aj zobrala za muža a získala tým titul vojvodkyňa.

Gisele Budchen

Jedna z najúspešnejších modeliek sveta sa stretla so športovcom Tomym Bradym cez spoločného kamaráta. V tom čase bol však ženatý a aby toho nebolo málo, jeho vtedajšia manželka bola v treťom mesiaci tehotenstva. „Keď som ho videla, usmiala som sa a ja som si pomyslela, že to je najkrajší, najcharizmatickejší úsmev, aký som kedy videla. Rozprávali sme sa spolu tri hodiny až som musela ísť domov, no nechcela som odísť,'' zaspomínala si na stretnutie Gisele a dodala, že láska s Bradym bola jednoducho osudová. To, že nerozbila zbytočne manželstvo svedčí fakt, že dvojica je spolu šťastná do dnešného dňa.

Khloé Kardashian

Kardashianka sa zoznámila s basketbalistom Tristanom Thompsonom taktiež v čase, keď bol športovec zadaný. Tristan sa však na rozdiel od Bradyho zachoval o čosi povrchnejšie - svoju priateľku opustil v pokročilom štádiu tehotenstva a na svojho malého synčeka na istý čas zanevrel. Podobný scénar však čakal aj Khloé, nakoľko ju basketbalista niekoľkokrát podviedol. Napriek tomu sa však dvojica opäť snaží dať dokopy skrachovaný vzťah.

Neprehliadnite: Naivná Khloé Kardashian? Otec jej dcérky ju už trikrát podviedol, napriek tomu sa k nemu vrátila

- Najčítanejšie -