Presunúť na hlavný obsah

Revolučná starostlivosť, vďaka ktorej dokážete zastaviť čas

Krása

Áno, starnutie sa dá spomaliť. Len treba vedieť ako na to. Skúste revolučnú metódu, ktorá vám nielen uberie pár rokov, ale prevychová aj vašu pleť.

Základný bod ako zastaviť proces starnutia je jasný. V prvom rase sa vyhnite nadmernému dráždeniu pokožky častým používaním peelingov, rôznych vysušujúcich a parfumovaných produktov. Pokiaľ budete hydratovať svoju pleť zvnútra a zvonka, mať dostatočný prísun vitamínov, budete eliminovať stres, môžete si výrazne ubrať vek. No a skvelým spôsobom ako to podporiť je aj ošetrenie, na ktoré nedajú dopustiť ani ženy z červeného koberca. 

Prečítajte si: Inšpirácia priamo od kráľovskej rodiny: Oblečte sa ako princezná Diana či vojvodkyňa Kate

Oxygeneo uberie vek a okysličí pleť zvútra

Toto neinvazívne ošetrenie je skutočne malým zázrakom. Dokáže bez problémov nahradiť náročnejšie kozmetické, či chirurgické zákroky a odpočítať niekoľko rokov. Pôsobí na pleť hĺbkovo, okysličuje ju zvnútra, dodáva potrebné živiny a zabraňuje starnutiu. Navyše, veľkým plusom je, že je vhodné pre akýkoľvek typ pleti, dokonca aj pre citlivú pokožku. 

"Celý tento proces trvá asi 40 minút a nevyžaduje vôbec rekonvalescenciu. Takže si ho môžete dopriať počas obednej pauzy. Prebieha v troch krokochPrvým je exfoliácia, teda základné odstránenie odumretých buniek. Druhým je infúzia, kedy pomocou aktívnej kapsule prečistíme pleť a dodávame jej  živiny a prospešné látky. No a tretím, najdôležitejším krokom je okysličenie pleti."

"OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pokožky jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím jej dodávajú kyslík.  Takto sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky," vysvetľuje MUDr. Alexnadra Majtánová, dermatologička. Ak teda chcete dodať pleti hebkosť, jemnosť, eliminnovať vrásky, či rozšírené póry, toto môže byť cesta. No a dobrou správou je aj fakt, že pomáha pri pigmentových škvrnách. 

Neprehliadnite: Inšpirujte sa štýlom prezidentky Zuzany Čaputovej. Aké zásady musí pri obliekaní dodržiavať

Najväčšie chyby, ktorých sa v starostlivosti o pleť dopúšťame:

  • používame agresívne mydlá a prípravky, s obsahom alkoholu, ktoré narušujú vrchnú vrstvu kože
  • nadmerne sa sprchujeme 
  • nedostatočne hydratujeme telo zvnútra 
  • pobyt v miestnostiach s klimatizáciou predstavuje problém

- Najčítanejšie -