Presunúť na hlavný obsah

Považujeme ich za najkrajšie ženy sveta, no napriek tomu boli podvedené. Tieto celebrity si zažili neveru

Zahraničné celebrity

Pre mnohých ľudí je po prekonaní nevery jednou z najťažších vecí uchovanie si svojho zdravého sebavedomia. Trpia pocitom, že nie sú dostatočne príťažliví. Faktom však je, že nevera nie je ani tak o vzhľade - a dôkazom toho sú aj tieto známe tváre.

Jennifer Aniston

Jedna z najobľúbenejších herečiek sveta si svoju slávu drží už od svojho dobetu v seriáli Priatelia, kde stvárnila postavu Rachel Greenovej. Už vtedy sa z nej zrodila ikona, ktorá inšpirovala ženy po celom svete - a okrem toho si nepochybne získala srdcia aj opačného pohlavia. Charizmatická herečka nikdy nemala núdzu o mužov, práve naopak. Po randení s niekoľkými hercami nakoniec zakotvila po boku Brada Pitta. Aj keď boli spočiatku považovaní za jeden z najkrajších párov sveta a po svadbe otvorene rozmýšľali o založení si rodiny, zlom nastal len päť rokov po svadbe. Herec si totiž podľa viacerých zdrojov začal na natáčaní filmu Pán a pani Smithovci aférku so svojou kolegyňou Angelinou Jolie. Aj keď po rokoch popieral tieto fámy a do dnešného dňa je o jeho nevine presvedčená aj Jennifer, faktom je, že nová dvojica si padla na natáčaní do oka takmer okamžite.

„Uvedomila som si, že sa už neviem dočkať toho, kedy sa dostanem do práce. Či už to bolo natáčanie scény, jej dohadovanie, nácvik zbraní, tanca alebo kaskadérskych kúskov - skrátka čokoľvek, čo sme robili spolu. Už vtedy sme sa stali akýmsi párom,'' prezradila Angelina v rozhovore pre Vogue. Tieto slová sa museli Jennifer tráviť poriadne ťažko - v tom čase, keď si začínal jej manžel s Jolie, totiž ona dávala rozhovory o založení si rodiny.

Prečítajte si: Dávajú sa opäť dokopy? Jennifer Aniston a Brad Pitt sa znova tajne stretávajú

Beyónce

Popová speváčka zo svojho súkromia zdieľa veci len sporadicky. Po tom, ako vydala pesničku, v ktorej priznáva, že ju jej dlhoročný manžel - producent Jay-Z, podviedol s neznámou ženou, vyvola kontroverziu. Všetci chceli nielenže poznať meno ženy, ktorá nahradila Beyónce, zároveň vyžadovali stanovisko aj od hudobníka. Ten sa okrem vyjadrenia v hudbe rozhodol aj o nepeknej skúsenosti prehovoriť. „Najťažšou vecou je vidieť bolesť na tvári niekoho, komu ste ju spôsobili - a následne tomu čeliť,'' prezradil v jednom zo svojich rozhovorov a dodal, že všetko oľutoval a spolu so slávnou speváčkou dali svojmu manželstvu ďalšiu šancu. Pomohla im najmä vzťahová terapia a dnes opäť pôsobia ako stabilný, ukážkový pár. A my len veríme, že je to tak aj v realite.

Sienna Miller

V čase, keď vyšla na povrch nevera vo vzťahu medzi Siennou Miller a Jude Lawovom, bola dvojica zasnúbená. Aj keď boli v čase svojho chodenia považovaní za jeden z najsilnejších párov, zrazu nastal šok - paparazzi prichytili známeho herca pri bozkávaní s opatrovateľkou jeho detí. Nevera, ktorá sa odohrávala už dlhší čas, sa konala priamo pred nosom Sienny. Tá sa s touto informáciou, ktorá navyše obletela všetkými médiami, vyrovnávala nesmierne ťažko. „Bol to obrovský šok. V tom čase som mala len 23 rokov.  Nepamätám si prvých šesť týždňov po tejto správe, môj mozog to zablokoval. V tom okamihu máte pocit, že to nezvládnete, no pravdou je, že koniec koncov to predsa len dokážete,'' prezradila v rozhovore pre The Daily Beast Sienna.

Jennifer Lopez

Neverou si prešla aj jedna z najkrajších žien sveta, Jennifer Lopez. Aj keď neprezradila, ktorý partner ju podviedol a rozhodla sa tým pádom strážiť si svoj milostný život, uviedla, že ju cesta k uzdraveniu tiež stála mnoho času. „Myslím si, že je to o uvedomení si, že to nie je o človeku, ktorý bol podvedený. Je to o tom, ktorý potvádza a prečo sa vybral touto cestou,'' uviedla na margo ťažkého obdobia Jennifer a dodala, že ju to napokon zocelilo. S podobnými klebetami sa však stretla aj nedávno, po tom, čo oznámila zásnuby so svojím partnerom Alexom Rodrigezom. Len pár hodín po tom, ako zverejnila fotografiu svojho zásnubného prsteňa, sa v médiách objavili informácie o tom, že by mal byť Alex speváčke neverný s bývalou manželkou. Prostredníctvom svojej oficiálnej hovorkyne však Jennifer odkázala, že stojí za svojím snúbencom a neverí žiadnym podobným rečiam.

Neprehliadnite: Jeho srdce získala spočiatku česká modelka. Ako vyzeralo manželstvo Donalda Trumpa a jeho manželky Ivany?

- Najčítanejšie -