Presunúť na hlavný obsah

Dospievanie je ako jazda na horskej dráhe: Selena Gomez má pre mladé ženy jeden silný odkaz

Zahraničné celebrity

Sympatická a obľúbená kráska si prešla v živote aj náročnejšími obdobiami. Najmä v čase dospievania, kedy sa jej kariéra rozbiehala naplno.

Talentovaná kráska je stelesnením krásy, štýlu a nezameniteľného šmrncu

Krásna tmavovláska sa preslávila ako speváčka piesní pre deti a neskôr teenegerov. Objavovala sa po boku Justina Biebera, kedy na seba obaja značne upriamovali pozornosť. No v poslednom období sa jej darí najmä vo filmovej oblasti. Sympatická Selena sa objavila v horore Mŕtvi neumierajú, v romantickej komédii Woodyho Allena, Daždivý deň v New Yorku.

No bývalá Disney hviezda, už poriadne vyrástla a stala sa miláčikom nielen mladých dievčat, ale aj žien. Má svojský životný štýl, vkus a neustále dokazuje, že chce napredovať. A my musíme uznať, že sa jej to naozaj darí. Talentovaná kráska je stelesnením krásy, štýlu a nezameniteľného šmrncu. A navyše má životné priority viac ako upratané. 

"Ja sama som musela prejsť prerodom osobnosti. Musím uznať, že som mala celkom náročnú pubertu. Predsa len spájanie dospievania a toho, že sa dostávate na výslnie nie je úplne ideálne. No to ako sa vám v tomto období darí prijať veci, je viac ako len kľúčové.  Mala som horšie a lepšie dni. Občas som si pripadala ako na horskej dráhe. No ak sa s tým naučíte pracovať, môže vás to značne posúvať dopredu."

Prečítajte si: Shauni z Pobrežnej hliadky lámala mužom srdcia. Dnes je z nej nenápadná tetuška

"Myslím, že som dospela oveľa skôr ako iné dievčatá v mojom veku. No dnes som za to vďačná. Pohľad na moju osobnosť sa tak formoval síce o niečo viacej, no o to intenzívnejšie. Možno aj vďaka tomu som sa naučila milovať sama seba. Už neriešim, čo si kto myslí. Žijem tak, aby som vo výsledku bola ja spokojná," prezradila pre People.

Selena veľmi rýchlo pochopila o čom je život v showbiznise. Snaží sa robiť osvetu ohľadom ženskej krásy, podporuje ženy v núdzi a pomáha, kde sa dá. Z malého dievčatka vyrástla silná žena, ktorá vie, čo je v živote podstatné. "Túžim, aby každý z nás mal rád sám seba, svoju osobnosť a bol milovaný. O tom to podľa mňa je. A to vám sláva ani peniaze nezabezpečia. O to sa musíte pričiniť sami."

Neprehliadnite: Angelina Jolie pred 15 rokmi a dnes: Čo formovalo jej kariéru, rodinný život a vnútorný svet?

- Najčítanejšie -