Presunúť na hlavný obsah

Gabrielle Chanel verila, že ženy treba oslobodiť od času. Línia LE LIFT nadväzuje na jej beauty rituál

Krása

Nová línia CHANEL LE LIFT je určená ženám všetkých vekových skupín, ktoré chcú prejaviť svoju krásu a individualitu.

V roku 1929 uviedla Gabrielle Chanel svoju prvú líniu starostlivosti o pleť s cieľom zachovať jej prirodzenú krásu. Ako niekto, kto veril, že móda kráča ruka v ruke s oslobodením žien, cítila, že je rovnako dôležité oslobodiť ženy od času a predstaviť si štýl ako celok: od oblečenia po vôňu, od doplnkov po starostlivosť o pleť. 

V súčasnej dobe táto moderná, holistická vízia naďalej rezonuje so ženami všetkých vekových skupín, ktoré chcú prejaviť svoju krásu a individualitu. 

Inšpirujte sa: Vytvorte si look, ktorý nosili tie najmocnejšie Francúzky: Najznámejšia make-up artistka radí, ako na to

Práve pre tieto ženy vytvorila značka CHANEL v roku 2013 LE LIFT, highperformance líniu v starostlivosti o pleť založenú na jedinečnom prístupe k produktom proti starnutiu, spevneniu a proti vráskam. Vďaka LE LIFT sa spoločnosť CHANEL zaviazala k navrhovaniu dobre tolerovaných prírodných vzorcov, ktoré spájajú účinnosť so zmyslovou príťažlivosťou.

LE LIFT pleťová voda

Pleťové vody sú predzvesťou každého rituálu krásy a sú nevyhnutné pre žiarivú pokožku. Ako doplnkový a teraz nevyhnutný bonus dokončujú čistenie a pripravujú pokožku na prijatie ďalších produktov. LE LIFT Lotion poskytuje cielené pôsobenie proti starnutiu. Tajomstvo: botanický koncentrát lucerny, vyhladzujúca a spevňujúca aktívna zložka v kombinácii s magnetickým vodným komplexom vyvinutým spoločnosťou CHANEL Research, ktorý dodáva blahodarnú hydratáciu hlboko v pokožke.
Spojenie účinnosti a extrémneho pohodlia bolo LE LIFT Lotion špeciálne preformulované tak, aby ponúklo kombináciu vysoko výkonných prírodných zložiek a zmyslového zážitku.

KOMPLEX MAGNETICKEJ VODY

Na základe svojho rozsiahleho pochopenia pokožky a odborných znalostí, spoločnosť CHANEL Research vytvorila magnetický vodný komplex zložený z mimetických prvkov pleti so silou štruktúrovať vodu v koncentrických vrstvách, čo zvyšuje jej afinitu a dostupnosť v pokožke. Rovnako ako magnet pomáha priťahovať, viazať a zadržiavať molekuly vody pre intenzívnu a dlhotrvajúcu epidermálnu hydratáciu.

KONCENTRÁT Z RASTLINY LUCERNA

Peťová voda sa viaže na rastlinu lucerna, pestovanú vo Francúzsku. Je bohatá na minerály, stopové prvky, vitamíny a aminokyseliny. Zelený biotechnologický proces sa používa na extrakciu vysoko výkonnej, ​​vyhladzujúcej a spevňujúcej aktívnej látky z jej semien. Je šetrná k pokožke, pôsobenie je podobné tomu retinolu, kľúčovej zložky proti starnutiu pokožky

LE LIFT Lotion zachováva rovnováhu pokožky pre žiarivú krásu. V príbuzenskom vzťahu s pokožkou, má novú, hustejšiu rôsolovitú štruktúru, ktorá sa premieňa po aplikácii na vodu. Vstrebáva sa okamžite a zanecháva pokožku s príjemným pocitom pohodlia.

Pleť je napnutá a zostáva hydratovaná 8 hodín. Hladšia a pevnejšia, je lepšie pripravená čeliť každodenným agresorom. 

Ako prvý skrášľujúci krok naneste LE LIFT Lotion ráno a večer končekmi prstov alebo bavlnenou podložkou, vyhladzujte od stredu tváre smerom von a po krku po starostlivom očistení a odstránení make-upu. Pre ešte lepšie výsledky palcom a ukazovákom jemne pritlačte pokožku pozdĺž nasolabiálnych záhybov, línie čela a na lícach. Opakujte 3x.

Aplikujte potom nasledujúce produkty z radu LE LIFT: Crème Yeux, Sérum, Crème alebo Crème de Nuit.

Mohlo by vás zaujímať: Najikonickejšia vôňa Chanel N°5 prichádza s voňavým rituálom: Zanechajte po sebe exkluzívnu stopu

LE LIFT sérum

V roku 2021 je nové a vylepšené LE LIFT sérum efektívnejšie a výkonnejšie ako kedykoľvek predtým. Technologický pokrok, nové objavy a posilnená receptúra viedli k vytvoreniu nového produktu starostlivosti o pleť, ktorý ponúka cielenejšie riešenie so zdvíhacím účinkom. Sila proti starnutiu botanického koncentrátu z lucerny je teraz kombinovaná s preventívnymi výhodami komplexu PFA (polyfrakcia aktívnych zložiek. Špecifický proces vyvinutý spoločnosťou CHANEL, ktorý umožňuje vytváranie ultra čistých a aktívnych kozmetických prísad) z čiernej mäty a špeciálne vyvinutou reštrukturalizačnou masážnou technikou s cieľom vyhladiť, spevniť, chrániť a spevniť pokožku v jednom kroku. Pokožka deň za dňom vyzerá hustejšie, pružnejšie a viditeľne hladšie.

 KONCENTRÁT Z RASTLINY LUCERNA

Vysokovýkonná aktívna zložka, ktorá je šetrná k pokožke

Rastlina lucerny pestovaná vo Francúzsku pomocou organických výrobných metód vďačí za svoje bohatstvo výživných látok (minerály, stopové prvky, vitamíny, aminokyseliny...) mimoriadne dobre vyvinutému koreňovému systému, ktorý čerpá základné výživové prvky z pôdy a distribuuje ich do každej bunky. 

Aktívna zložka bola vyrobená z jej semien pomocou zeleného biotechnologického extrakčného procesu: koncentrát botanickej lucerny, ktorý je porovnateľný s retinolom (referenčná molekula proti starnutiu) z hľadiska jej účinkov na dermis a epidermis. 

KOMPLEX ČIERNEJ MÄTY PFA

LE LIFT sérum, produkt spoločnosti CHANEL Research and Innovation, obsahuje ochranný komplex na báze mäty piepornej, ktorý sa efektívne zameriava na všetky zdroje oxidácie v pokožke.
Čierna mäta, ktorá sa pestuje vo Francúzsku pomocou udržateľných výrobných metód, preukazuje silnú schopnosť prispôsobiť sa rôznym prostrediam a vysokú úroveň odolnosti proti stresu.
CHANEL využíva svoju podpisovú technológiu PolyFractioning na extrakciu iba kvintesencie rastliny mäty piepornej. To má za následok vytvorenie aktívnej zložky bohatej na kyselinu rozmarínovú: mäta pieporná PFA. Zo svojej podstaty silný antioxidant, ktorý sa potom pomocou molekulárneho dizajnu vyvinie do lipofilnej a hydrofilnej formy, aby priniesol nové ochranné vlastnosti. Tieto tri účinné látky sú kombinované a tvoria patentovaný komplex PFA z čiernej mäty piepornej, ktorý poskytuje rovnako účinné antioxidačné účinky ako vitamín C.

SENZORICKÁ FORMULA

Sérum obsahuje 93% prírodných zložiek a poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu a pocit sviežosti. Má hladkú, tekutú textúru, ktorá kĺže po pokožke, obklopuje ju ochranným štítom a okamžite vyhladzuje nedokonalosti.

OKAMŽITÉ PÔSOBENIE

Sérum ponúka okamžitý vyhladzujúci efekt, ktorý vydrží celý deň. Pomáha blednúť aj tie najhlbšie vrásky, obnovuje pružnosť pokožky a predefinuje kontúry tváre, vďaka čomu sa rysy javia ako povznesené. Pleť je spevnená, vyzerá hladšia, pevnejšia (+43%) a žiarivejšia.

TECHNIKA BOOSTER

Pred aplikáciou LE LIFT séra venujte pár minút masáži a príprave pokožky. Koncami prstov vykonávajte rázne pohyby smerom nahor a striedajte jednu ruku za druhou. Začnite od línie čeľustí a postupujte smerom k lícnym kostiam, spánkom a čele. Tieto kroky opakujte na druhej strane tváre.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe