Presunúť na hlavný obsah

Esencia blízkosti: Tieto znamenia tvoria ideálne dvojice nielen v láske, ale aj v kariérnom živote

Partnerské vzťahy

Medzi niektorými ľuďmi, skrátka všetko funguje. Nielen chémia, ale rozumejú si takmer v každej oblasti. Ktoré dvojice sú pre seba ako stvorené?

Niektorým ľudom to spolu skrátka "hrá". Tvoria ideálny pár ako kamaráti, rozumejú si v otázkach kariéry a zároveň aj v oblasti lásky. Tieto dvojice skrátka vytvárajú dokonalý tandem. 

Baran + Baran + Rak

Ľudia v tomto znamení sú odvážni, nezávislí, nespútaní, divokí, no stoja nohami pevne na zemi. Najviac sa k nim preto hodia ľudia narodení v znamení Raka a Barana. Tí sú mimoriadne empatickí, citliví, rodinne založení a hoci sa to na prvý pohľad nemusí zdať príliš ideálne, takéto dvojice fungujú perfektne.

Prečítajte si: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Dopĺňajú sa a vždy vedia nájsť spoločné riešenie vrámci konfliktov. Preto aj v pracovnej oblasti skvele fungujú.

Býk + Rak + Blíženec

Ak ste sa narodili v znamení Býka, milujete pekné veci, luxus a cestovanie. Svoju spriaznenú dušu, v každej oblasti, nájdete v citlivom Rakovi a romantikovi Blížencovi. Ide o ľudí, ktorí sa dokážu prispôsobiť vašim predstavám a požiadavkám o živote.

Lev + Kozorožec + Blíženec

Akčný, vytrvalý a vášnivý Lev potrebuje pri sebe naozaj veľmi špecifického partnera, ale aj kamarátov. Najviac mu podľa zverokruhu vyhovuje Škorpión, Kozorožec a Blíženec.

Tieto znamenia mu nechávajú miesto na realizáciu, nebránia mu vo voľnomyšlienkárstve, slobode a nechávajú Levovi priestor, ktorý pre seba veľmi potrebuje. 

Panna + Váhy + Ryby

Pokojná a zraniteľná Panna vie, čo v živote potrebuje. Práve preto si rozumie najmä s Rybami a Váhami. Túži po vyrovnanom živote, vzťahu bez hádok, škriepok a harmónii. Vo dvojici s týmito znameniami to aj nachádza. 

Strelec + Vodnár + Baran

Strelci sú kráľmi dobrodružstva a slobody. Milujú bláznovstvá a ich vzťahy sú vždy vášnivé. Ideálnym partnerom pre Strelca je Vodnár a Baran.

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

Dokážu ho totiž akceptovať takého aký je, nesnažia sa meniť jeho povahu, predstavy a vízie. Poporujú ho a pokiaľ aj s niečím nesúhlasia, majú skôr tendencie sa stiahnuť. 

- Najčítanejšie -