Presunúť na hlavný obsah

Hit tohtoročného Valentína: hravé zlaté srdiečka

Móda a krása

Ako tento rok osláviť sviatok všetkých zamilovaných? Večera v luxusnej reštaurácii, wellness pobyt v krásnom hoteli, kino... asi nie. Tento rok na to skrátka budeme musieť ísť inak. Kytica a bonboniéra to samozrejme istia, ale čo tak v tejto neistej dobe staviť skôr na niečo trvalé, niečo, čo bude fungovať ako krásna spomienka na vašu lásku aj dlho po tom, čo na covid už (skoro) zabudneme?

Pražský zlatnícky ateliér KLENOTA práve prichádza s novinkou presne pre túto príležitosť. Zamilovaná kolekcia Open Heart zaujme moderným a nápaditým spracovaním jedného z najpoužívanejších, a skoro by sa dalo povedať najobyčajnejších, motívov všetkých čias - srdca.

Jednoduchý i šik: ideálny šperk pre každý deň

Každý človek je iný, máme iný vkus a štýl, iné očakávania. Existuje teda vôbec niečo ako dokonalý darček z lásky? Elegantný, nadčasový šperk z kvalitných materiálov k tomu má asi najbližšie. Práve takéto vznikajú v rodinnej šperkárskej dielni KLENOTA už viac než 12 rokov.

Kolekcia Open Heart je plná hravosti, pohybu a ľahkosti. Na prvý pohľad jednoduché srdiečka prekvapia precíznym spracovaním, premyslenými detailmi a variabilitou. Diamant upevnený tak, aby sa blysol pri každom pohybe, prívesok, ktorý sa dá otočiť viacerými spôsobmi, alebo originálny retiazkový prstienok, ktorý sadne na rôzne prsty...

Aký typ šperku vybrať

Dobrá správa je, že s minimalistickými šperkmi sa v podstate nedá trafiť vedľa. Dajú sa totiž skvele kombinovať a vrstviť, hodia sa k rôznym štýlom obliekania, samostatne pôsobia striedmo a nežne a v spojení s inými ozdobami nevytvárajú dojem „preplnenosti“.

Ako valentínsky darček sa hodí predovšetkým retiazka s príveskom alebo náramok. Odpadajú starosti s meraním veľkosti a možnosťou zásnubného nedorozumenia - ako v prípade prstienka - a s výberom vhodného typu zapínania náušníc. A pre moderný trend vrstvenia sú náhrdelníky a náramky ako stvorené. Takže aj keby obdarovaná už niekoľko iných kúskov mala, nebude darček zaháľať v jej klenotnici - jednoducho ho pridá na krk alebo zápästie ku šperkom, ktoré už nosí.

Darujte srdce zo zlata

Zlato ešte nikdy nevyšlo z módy. Môže to síce znieť ako klišé, ale koľko iných takých materiálov poznáte? Občas príde nejaký ten farebný trend, ale zlato ako také patrí medzi tie najväčšie módne stálice. Svoju krásu si navyše zachová po celé generácie.

V kolekcii Open Heart nájdete šperky v klasickom žltom, jemnom bielom aj romantickom ružovom zlate. Ponúkajú sa dve možnosti - siahnuť po tej farbe, ktorú obdarovaná bežne nosí, alebo v duchu lásky zvoliť ružovú. Módneho prešľapu sa nemusíte báť, i kombinovanie rôznych farieb kovov v posledných rokoch „frčí“.

Ešte váhate? Ku každému šperku KLENOTA získate zdarma certifikát pravosti s informáciami o použitých materiáloch. A keby darček predsa len nezapadol do vkusu, môžete ho do 60 dní od nákupu vymeniť za iný alebo vrátiť.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -