Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie outfity, ktoré oblieka Ivana Gáborík: Po tom, čo sa stala mamou, ohuruje ešte viac

Slovenské celebrity

Jedna z najvkusnejšie oblečených žien na Slovensku je inšpiráciou aj po tom, čo sa stala mamou malej Belly. Dokonca ešte viac.

Bývalá tanečnica a podnikateľka Ivana Gáborík vzbudzovala vždy obdiv pre jej perfektnú postavu, ktorú mala ako tanečnica doslova vydretú. Neskôr začala ženy inšpirovať aj zaujímavými stylingmi a po tom, čo sa stala mamou, si získala pozornosť žien, ktoré sú mamami taktiež. Pre jej ľudský charakter a osobitý prístup je pre mnohé ženy zdrojom nevyčerpateľnej inšpirácie, má totiž všetko, čo moderná žena v 21. storočí symbolizuje. 

My sme sa nechali inšpirovať jej zimným šatníkom, ktorým dokazuje, že aj žena na materskej môže ku svojmu telu pristupovať s láskou. Platí totiž to, že čím lepšie sa cítime vo svojom tele, tým spokojnejšie so sebou sme. Pozrime sa teda spolu na jej najštýlovejšie outfity tohtoročnej zimy.

Čítajte tiež: Pre postavu v tehotenstve sa na ňu valia hnusné komentáre. Soňa Skoncová však posiela jasný odkaz

Kožušinkové detaily

Kto povedal, že zimné outfity musia byť len tmavé, opak je pravdou. Ivana sa túto zimu poprechádzala s kočíkom v celokrémovom outfite. Total look v tomto jemnom odtieni a dôraz na detaily v podobe kožušiniek tón v tóne z nej vyčaroval štýlovú maminu. Ivana vie, ako nosiť čiapku a iné doplnky nevyhnutné na zimu a pritom vyzerať stále žensky. Nosiť totiž čiapku ženám vôbec na kráse neuberá, stačí len vedieť, ako na to.

Premyslené do posledného detailu

Ružové legíny. Keď počujete toto slovné spojenie, asi málokto by si vedel naživo predstaviť, aký štýlový outfit sa z nich dá vyčarovať. A dokonca v zime. Ivana sa nebojí výziev a perfektne vymyslela tento odvážny outfit do snehu. Wow, originálne, hravé a svojské. To sa v dnešnom svete plnom kopírovania štýlu obzvlášť cení. Vidno, že jej outfity odrážajú jej osobnosť a po nikom sa „neopičí“. 

Rolák a štýl kopírujúci ženskú postavu

Jednoduchosť a elegancia v hygge štýle. Tomu prispôsobila aj svoj outfit a v jednoduchej kombinácii čiernej jej to aj tak veľmi pristalo. Pýtate sa, čím to je? Jednoznačne rolákom. Ten na blondínkach ako je ona perfektne vynikne a nechá zažiariť jej prirodzenú krásu. Niekedy netreba hľadať nič extra a staviť radšej rokmi overenú klasiku.

Neprehliadnite: Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

Elegancia pretavená do športového štýlu

Stále pretrváva mylný fakt, že čierno-biela kombinácia je nudná. Tohto stereotypu je na čase sa zbaviť. Ivana zvolila kabát v športovom štýle s elegantným duchom a doplnila ho štýlovými doplnkami v rovnakom, monochromatickom duchu. Napriek tomu vyzerá nadčasovo a s poriadnou dávkou elegancie.

- Najčítanejšie -