Presunúť na hlavný obsah

Sebadisciplína vám naplní nielen kariérne sny, ale obohatí osobný život: Úspešná Rosie HW sa tohto drží roky

Zahraničné celebrity

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo je sebadisciplína v našom živote taká dôležitá? Ak totiž človeku chýba, úspech dosiahne veľmi ťažko. Svoje o tom vie aj pôvabná Rosie Huntington-Whiteley.

Naučená sebadisciplína, dá človeku pocit slobody a vedomie, že dokáže zdolať akúkoľvek úlohu

Krásna modelka, herečka a partnerka Jasona Stathama, ktorej osud nadelil do vienka božské krivky a anjelskú tvár, vyzerá naozaj perfektne a štýlovo. 

Rosie, ktorá je snom mnohých mužov a ženy by sa jej chceli výzorom, aspoň sčasti priblížiť, však okrem vonkajšej krásy, nezabúda aj na svoje vnútro. To je pre ňu nesmierne dôležité. 

"Odkedy som mamou, mám pocit, že som sa zmenila. Celkovo vnútorne... Dieťa zmení váš pohľad na svet, na vnímanie reality, seba samej. Začnete nejako prirodzene pracovať na tom, aby ste sa stali dobrým človekom," prezradila pre magazín People. 

Neprehliadnite: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

"Mne osobne k tomu pomohla sebadisciplína. Áno aj pre materstvom som na nej pracovala, ale odkedy máme Jacka, je to omnoho intenzívnajšie a vidím aj reálne výsledky."

"Všetko je závislé, od vašej poctivosti a pracovitosti. Ak niečo začnem, vždy to dokončím. Na výhovorky už nemám, ani nechcem mať čas. To je prvý bod.Som si vedomá, že naučená sebadisciplína, dá človeku pocit slobody a vedomie, že dokáže zdolať akúkoľvek úlohu a navyše kedykoľvek. Za mňa je toto cesta k úspechu a šťastiu v živote. Vo všetkých oblastiach. Verte sile samých seba a všetko pôjde ľahšie."

Prečítajte si: V kapele nebola preto, aby spievala. Victoria Beckham otvorene o Spice Girls

 

- Najčítanejšie -