Presunúť na hlavný obsah

Čas na červené pery. Jedinečná príležitosť ako v sebe prebudiť zmyselnú ženu

Krása

Sviatok zamilovaných sa jednoznačne spája s červenou. Tá na perách evokuje zmyselnosť a štýl. Dnes máme jedinečnú príležitosť „obliecť“ si tento ikonický odtieň.

Červený rúž na perách sa z našich dní vytratil, a to vplyvom pandémie, ktorá, či sa nám to páči alebo nie, presmerovala dôraz na oči. Sme si isté, že po skončení týchto dní, ktoré musíme s rešpektom prečkať, stúpne predaj práve farebných rúžov. Červený je jedným z najobľúbenejších. Je to ikona.

Dovtedy si ho môžete dopriať na perách práve dnes. Valentín je ideálny deň na to, aby ste vykročili zo svojej komfortnej zóny a prebudili všetky vaše zmysly.

Inšpirujte sa: Make-up looky zo zákulisia prehliadkových mól: Zamerajte sa na detaily, v ktorých sa skrýva úspech

Červená s ultratenkými pigmentmi a úplným krytím

Rúž Chanel Rouge Allure so saténovým povrchom je ikonickou záležitosťou. Obzvlášť ten v odtieni 127 Rouge D'OR. Koncentrované ultratenké pigmenty poskytujú perám úplné krytie a zväčšujú intenzitu odtieňa. Sladký mandľový olej, zelený čaj a sapanové drevo pomáhajú vyhladzovať, zvlhčovať a chrániť pery.

Kvetinová starostlivosť o pery v znamení červenej

Rouge Dior je známy svojou kvetinovou starostlivosťou o pery, obohatenou o výťažky kvetov z červenej pivonky a granátového jablka. Na Valentína odporúčame jednoznačne odtieň 999 Velvet Finish. Pery sú rovnomerne upravené a s rúžom sa skvelo manipuluje aj bez pomoci kontúrovacej ceruzky. Dlhotrvácnosť až 16 hodín oceníte skôr po skončení pandémie, ale teraz si určite užite príjemný večer v spoločnosti dvoch. 

Zmiernenie zvislých línií pier

Ak preferujete aplikátor v podobe leskov, potom je Sensai Total Lip Gloss In Colours jednoznačnou voľbou číslo jeden. Jeho kúzlo spočíva v tom, že ihneď po aplikovaní sa objem pier zväčší a v tomto šťavnatom odtieni červenej to platí dvakrát. Japonskí vedci prišli s unikátnym spôsobom, ako zmierniť zvislé línie pier a vytvoriť tak hladšie a zmyselnejšie pery. Odtieň 02 Akebono Red je žiarivá červená inšpirovaná červeným východom slnka pracuje s prirodzenou farbou pier a dodáva jej zdravo vyzerajúci vzhľad

Tekutý rúž s výťažkami z antioxidantov

Hot Lips rúže od Ellis Faas (Beautysecret) patria medzi skutočné revolučné novinky. Pery zahalia do sýtej farby bez toho, aby sa vysušili. Dlhotrvácny tekutý rúž s vysoko pigmentovanou textúrou je tiež bohatou zmesou antioxidantov, čo kedysi pri rúžoch nebývalo a aj tu možno vidieť revolúciu, kam sme sa za posledné roky posunuli. Výťažok z jadierok, ricínového oleja, vitamínu E pery hydratuje, vypína a obnovuje. Vyskúšajte odtieň L401 Bright Red.

Inšpirujte sa: Sviatočné looky, v ktorých zahviezdite: Nemusí to byť prehnané, stačí vždy siahnuť po jednom beauty produkte

- Najčítanejšie -