Presunúť na hlavný obsah

Kedysi známa diva, dnes už obyčajná tetuška. Christina Aguilera sa zmenila na nepoznanie

Zahraničné celebrity

Známa speváčka, ktorá pôsobí na hudobnej scéne už dlhé roky, bola stále za hviezdu. Jej dokonalý vzhľad a kreácie sú však zdá sa už minulosťou.

Detstvo pôvabnej blondínky spočiatku pripomínal zlý film. Už od útleho veku totiž popováv spevácka diva pociťovala domáce násilie, ale aj nevraživosť svojho otca, ktorý častokrát napadal jej matku. Keď mala sedem rokov, život sa jej však obrátil naruby. Po tom, ako sa jej rodičia rozviedli, sa spolu s mamou prisťahovala k svojej babke, ktorá objavila Christinin výnimočný talent. Nevinné dievčatko malo už v skorom veku nevídaný rozsah hlasu. Babka sa tak rozhodla poslať vnučkinu nahrávku do speváckej súťaže, kde jej talent okamžite ocenili a požiadali ju o nahranie niekoľkých piesní. 

Christina Aguilera začínala svoju kariéru v rovnakom čase ako Britney Spears. Dve blonďavé tínedžerky však neboli len dobrými kamarátkami, ale bohužiaľ aj konkurentkami - a práve vďaka Christininej lepšej intenzite hlasu musela Britney zmeniť hrúbku toho svojho. Už od začiatku tak vystupovala pod neprirodzeným, tenším hlasom, aby si ju s Christinou nemýlili. 

Prečítajte si: Obdarené len na sociálnych sieťach. Pozrite sa, ako vyzerajú modelky Victoria’s Secret v reálnom živote

Kariéra popovej divy

V čase, keď Christina vydala svoj prvý úspešný singel, mala len 18 rokov. Producenti ju poprosili, aby nahrala soundtrack k filmu Mulan, čo značilo pre začínajúcu, zatiaľ nie veľmi známu speváčku, obrovskú poctu. Ani nie o rok na to vyšiel jej prvý album, ktorý šokoval svet v pozitívnom slova zmysle. Nikto totiž dovtedy nemal ani len predstavu, akým hlbokým a zároveň rozsiahlym hlasom je Christina obdarená. Ďalším prekvapením bolo nepochybne aj jej energické vystupovanie plné kostýmov, ktoré si Aguilera nesmierne užívala - až natoľko, že sa ho nechce vzdať do dnešného dňa. Aj keď jej mnohí fanúšikovia nenápadne naznačujú, že na to už nemá postavu, zdá sa, že speváčka sa riadi tým, ako sa cíti a odmieta sa vzdať svojho štýlu, ktorý si nastavila ako 20-ročná. 

Faktom však ostáva, že Christinu by ste dnes na ulici spoznali horko-ťažko. Zatiaľ čo postuje na sociálnych sieťach dokonalé fotografie, realita je tak trošku iná a aj známu divu poznačil pribúdajúci vek. V tvári ju zmenili aj estetické zákroky a zdá sa, že Xtina sa svojho mladistvého looku bude ozaj držať zubami nechtami.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe