Presunúť na hlavný obsah

Nikol Fridrichová si prešla premenou v známej klinike. Nenápadná zmena priniesla neuveriteľný výsledok

Slovenské celebrity

Bývalá účastníčka Farmy Nikol Fridrichová si pozornosť divákov dokázala udržať do dnešného dňa. S fanúšikmi toho zdieľa veľa - a aj práve preto sa svojím fanúšikom rozhodla ukázať premenu, ktorú absolvovala v klinike IEM Pezinok pod vedením známej celebritnej dermatologičky Aleny Pallovej.

Nikol Fridrichová sa rozhodla estetickú úpravu podstúpiť po tom, ako sa vrátila zo známej televíznej šou. „Po Farme som výrazne schudla a keďže už nemám ani 20 rokov, moja pleť ochabla. Ostali mi viditeľnejšie len líčka a podbradok,'' priznala nám dnes už influencerka, ktorá má na sociálnej sieti vyše 75-tisíc fanúšikov. Práve spomínaná brada ju trápila najviac, a tak sa rozhodla zveriť do rúk profesionálom. Výber automaticky padol na jednu z najznámejších kliník, konkrétne Inštitút estetickej medicíny v Pezinku. Od doktorky Aleny Pallovej, ktorá tam ordinuje, totiž využíva aj kozmetiku. 

„Viem, že Alena Pallová je špičkou na Slovensku, čo sa týka estetickej medicíny,'' prezradila Nikol s tým, že sa za pomoci doktorky rozhodla pre jeden z nie veľmi známych, no napriek tomu mimoriadne efektívnych zákrokov. Do podbradku, ktorý aj vďaka kolísaniu váhy stratil svoju pevnosť, si nechala vpichnúť kyselinu, ktorá je propagovaná v Amerike aj samotnou Kim Kardashian. „Išlo mi v prvom rade o to, aby to vyzeralo prirodzene, nie umelo. Stále chcem vyzerať ako dieťa svojich rodičov,'' zasmiala sa influencerka.

Špeciálna kyselina 

Aj keď podbradok nie je príliš viditeľný, faktom je, že kontúram známej Slovenky príliš nepridáva, a tak zvolila dermatologička Pallová metódu rozpúšťania tuku. 

„Nikol ten podbradok spredu veľmi viditeľný nemá, akonáhle však hýbe tvárou alebo rozpráva, dochádza k mikropohybu, počas ktorého sa to nie veľmi pekné tkanivo zvýrazňuje,'' opísala estetický problém známa doktorka a dodala, že aj štíhla tvár môže začať vädnúť práve v úrovni sánky, čím sa vytvára spomínaný podbradok. 

„Rozhodli sme sa rozpustiť tuk pomocou kyseliny deoxylochovej. Pokožka sa následne vie krásne akoby prilepiť, čím žena dosiahne nádherné vyrysovanie sánky - a podbradok bude samozrejme pevnejší a menší. Už po prvej aplikácii ubudne až 30 percent tukového tkaniva, čo je skutočne naozaj pekný a objektívny výsledok,'' ozrejmila ďalej Pallová s tým, že takáto procedúra sa samozrejme môže po niekoľkých mesiacoch opakovať znova. Vo všeobecnosti platí, že čím viac opakovaní žena aplikuje, tým dlhšie jej ostane želaný výsledok.

Viac o omladzujúcich procedúrach sa dozviete na IEM.sk

- Najčítanejšie -