Presunúť na hlavný obsah

Veľký jarný horoskop. Čo vás čaká počas nového ročného obdobia?

Zábava

Jar je už pred dverami. Obdobie, v ktorom všetko rozkvitá a prebúdza sa zo zimného spánku sľubuje mnohé. Čo prinesie vám?

Baran 

Už dlhšie máte pocit, že vás niečo ťaží. Práve najbližšie týždne sú ideálne na to, aby ste napravili všetko, čo vás ťaží - od problémov vo vzťahu až po konflikty v práci. Nezaťažujte samých seba, mohlo by to totiž nepriaznivo pôsobiť na vaše zdravie. Namiesto toho sa orientujte na svoje nesplnené ciele - marec a apríl sú ako stvorené na to, aby ste si ich konečne naplnili. 

Býk 

Čoraz viac zažívate pocity samoty. Pokiaľ po boku nemáte milujúceho partnera, je to (najmä v tomto období) v poriadku. Ak ste však zadaní, zbystrite pozornosť. Snažte sa pochopiť, prečo a z akého dôvodu sa tak cítite. Nepočúva vás vaša polovička? Niečo vás ťaží? Nemáte možnosť vyjadriť sa? Hneď, ako si túto situáciu sami v sebe ujasníte, padne vám obrovský balvan zo srdca. V prípade, že ste nezadaní, využite tento karanténny čas na to, aby ste sa ozvali alespoň prostredníctvom telefonátu, starým známym. Potešíte tým seba, ale aj ich.

Prečítajte si: Tieto znamenia zverokruhu patria medzi najvášnivejšie: O iskru vo vzťahu s nimi rozhodne núdzu mať nebudete

Blíženci 

Zdá sa, že zažívate mimoriadne úspešné obdobie. Inak by tomu nemalo byť ani na začiatku jari. Dajte si však pozor a nezaspite na vavrínoch a to najmä v kariérnej oblasti. Môže sa totiž zdať, že tak, ako sa vám začalo dariť, bude vaša kariéra upadať. Všetko závisí len na vás a na vašej pokore. Čo sa týka vzťahov, poriadne sa zamyslite, či vám skutočne prinášajú chcený osoh. Najmä ten partnerský - už dlhšiu dobu máte pocit, že sa jedná o toxický vzťah a je otázne, či v niečom takom chcete vydržať.

Rak

Príliš často myslíte na minulosť, do ktorej sa nezmyselne ponárate. Je na čase urobiť za všetkým zlým hrubú čiaru a vzdialiť sa od nej na míle - inak vám budú nepríjemné spomienky komplikovať prítomnosť a koniec koncov aj budúcnosť. Jar vám sľubuje mimoriadne plodné obdobie vo všetkých smeroch a bola by veľká škoda, ak by ste to premrhali. Snažte sa zameriať na prítomný okamih a neobviňujte sa za veci, ktoré už nedokážete zmeniť.

Lev

Pozorne sledujte, čo sa okolo vás deje. Na dosah ruky máte totiž príležitosti, o akých sa vám ani nesnívalo - a to najmä v pracovnej oblasti. Je vysoko pravdepodobné, že vás oslovia s nečakanou pracovnou ponukou, ktorá by vám pomohla nájsť to, po čom túžite. Dajte si však pozor a ku všetkému pristupujte s chladnou hlavou, najlepšie bez emócií. Len tak sa vám podarí získať potrebný nadhľad a urobiť správne rozhodnutie.

Panna

Cítite napätie vo vzťahu? Je vysoko pravdepodobné, že to tak skutočne je. Hviezdy ukazujú, že najmä posledné týždne ste naplno venovali práci, a tak nečudo, že to vo vzťahoch začalo škrípať. Skúste sa zamyslieť, ako by ste mohli nepríjemnú situáciu s partnerom vyriešiť - prípadne ako mu kompenzovať stratený čas. Práca na vás počká. Nezabudnite, že v starobe nebudete myslieť na to, koľko ste pracovali, ale s kým ste svoj voľný čas trávili.

Váhy

Vo vzťahu vám to už nejaký ten týždeň škrípe. Aj keď sa vám to môže zdať už neúnosné, horoskop ukazuje, že by ste partnerovi mali dať ešte šancu - samozrejme len v prípade, ak o ňu naozaj stojí. Komunikujte spolu na iných úrovniach, než doteraz. Práve komunikácia bola totiž jedným z nosných problémov, kvôli ktorým sa vám začal štrbiť vzťah. Snažte sa pochopiť svoju polovičku a napriek obmedzeným možnostiam spolu tráviť čas nezvyčajným, no krásnym spôsobom.

Neprehliadnite: Sebeckosť je vlastnosť, ktorá týchto mužov sprevádza takmer v každej oblasti: Radšej sa im vyhnite, vo vzťahu obzvlášť

Škorpión

V práci makáte aj za druhých. Negatívne to však vplýva na vaše zdravie, a tak by ste sa nad svojím životným štýlom mali zamyslieť. Obmedzte pracovné povinnosti na určitý čas a nepresúvajte si ich do momentov, ktoré chcete stráviť s tými najbližšími, pri dobrom seriáli či knihe. Váš čas je prvoradý - nehovoriac o zdraví, ktoré máte už aj tak nalomené. Doprajte si pravidelný pohyb v podobe vychádzok či jednoduchého strečingu. Vaše telo, ale aj myseľ, to skutočne potrebuje.

Strelec

Povinnosti sa vám sypú z každej strany. Niečo vo svojom živote robíte zle a práve jarné obdobie je skvelým časom na to, aby ste zmenili svoj harmonogram. Ste v práci, ktorý váš nebaví a nenapĺňa? Rozumiete si so svojím partnerom? Obklopujete sa ľuďmi, ktorí sú aj vám nápomocní? Nad všetkými možnosťami sa dôkladne zamyslite a začnite od začiatku. Koniec apríla vám totiž sľubuje nové možnosti, ktoré vška bez potrebného reštartu neprídu.

Kozorožec

Zdá sa, že sa so svojím partnerom už neviete vystáť. Nemusíte sa báť, neznamená to automaticky rozchod. Obidvaja by ste si skôr mali dopriať potrebnú dávku slobody. Táto karanténa vám totiž viac škodí, než pomáha. Väčší odstup vám pomôže oživiť vzťah a zároveň si budete o čosi vzácnejší. Čo sa týka pracovných povinností, čaká vás mimoriadne rušné obdobie. Všetko by sa však v konečnom dôsledku malo utriasť. Počas tohto obdobia však vytrvajte tak, ako doteraz.

Vodnár

Váš výkon v práci sa nedá ohodnotiť iným slovom než výborný. Mali by ste však spozornieť - väčšina vašich kolegov si totiž všíma, že vám chýba potrebná empatia. Tá je jednou z kľúčových vlastností dobrého pracovníka, ale aj ľudského človeka. Možno práve preto sa vo vašom okolí čoraz viac objavujú hádky, ktoré sa týkajú aj vás. Skúste tieto chyby napraviť, uvidíte, že sa vám bude do nového ročného obdobia vkráčať o čosi lepšie.

Ryby

Nemusí byť vždy všetko tak, ako chcete vy. V partnerstve sa protiklady priťahujú, takže asi platí aj u vás, že je partner z iného cesta ako vy. Buďte trpezliví a občas pristúpte aj na kompromis. Ak chystáte zmeny vo vašej kariére, urobte konečné rozhodnutie opatrne, aby ste sa neunáhlili. Zo začiatku to môže byť pre vašu impulzívnu, citlivú povahu problém, no sebaodhodlaním to zvládnete.

Mohlo by vás zaujímať: Počet písmen v mene prezradí vašu osobnosť: Čo presne sa skrýva pod vašou kombináciou?

- Najčítanejšie -