Presunúť na hlavný obsah

Dlhodobo bojujem s tým, ako vyzerám: Vaša hodnota ako človeka, nie je postavená na tom, ako vyzeráte a koľko kíl máte

Slovenské celebrity

Krásna a mimoriadne talentovaná speváčka Celeste Buckingham sa netají tým, že mala problém so sebavedomím. Dnes však vie, ktorou cestou ísť a aj keď má občas náročnejšie dni, pochopila ako napredovať. Táto mladá žena je veľkým vzorom!

Nádherná speváčka s dokonalým hlasom, Celeste Bucklingham je u nás veľkým miláčikom. Do troch rokov žila na Aljaške, no potom sa jej rodina presťahovala na Slovensko, kde vyrastala a rozbehla svoju úspešnú hudobnú kariéru. Celeste mala k hudbe veľmi blízko od malička.

Bola nominovaná na MTV Europe Music Awards v kategórii Best Czech and Slovak Act, má na svojom konte množstvo songov, vlastné albumy a o tom, že pre spev je stvorená niet pochýb. Toto talentované žieňa je nielen mimoriadne nadané, ale vie aj o čom je život.

Majte sami seba radi a nesúdťe druhých podľa toho ako vyzerajú    

Hovorí o témach, ktoré sú občas zbytočne tabuizované a chce ženám vo vnímaní seba, otvárať oči. Verejne priznala, že roky bojuje so svojim sebavedomím a snaží sa dopracovať k tomu, aby milovala sama seba. 

Prečítajte si: Nemusím sa páčiť každému, no ja sama som so sebou spokojná: Kristína Kúdelová o posmeškoch a vnímaní ženskej krásy

"Dlho bojujem s tým, ako vyzerám. Väčšina z vás vie, aký mám názor na hodnotu žien. Ale musím priznať, že posledné mesiace som opať padla do svojich predošlých zlozvykov. Úprimne, chvíľu som hladovala a dufála som, že schudnem. Potom som si uvedomila, že to je blbosť, tak som začala cvičiť, no tým spôsobom, že som niekoľkokrát mala pocit, že odpadnem od únavy. Keď som to už nedávala, tak som sa vyhýbala zrkadlám a vonkajšku, aby som sa nemusela obliekať / riešiť čo na seba, aby som nemala potom pol hodinové depky kvôli tomu, že rifle spred 3 rokov už nesedia. Viem, že to je blbosť. Viem že mne a mojím blízkým je jedno koľko vážim a ako vyzerám."

"Ale napriek tomu že viem, že mám zdravotné problémy, ktoré obmedzujú môj metabolizmus a po prežití vážnej choroby spred 3 rokov, som stále na seba neskutočne, priam nespravodlivo prísna. Tým chcem len odkázať toto: Vaša hodnota ako človeka nie je postavená na tom, ako vyzeráte a koľko meriate, či koľko kíl máte v konkretnom životnom období."

Mohlo by vás zaujímať: Dcéry známych Sloveniek sú kópiami svojich krásnych mám. Ktorá sa na maminu podobá najviac?

"Majte sami seba radi. Nesúdťe druhých podľa toho ako vyzerajú, lebo vám môžem povedať z osobných skúseností, že nemáte šajnu čo prežili aby tu vôbec pred vami dnes stáli. A aby som prekonala v sebe túto blbosť, zavesujem fotku v domácom, nenalíčená, po celom dni upratovania, s mojou milovanou mačičkou, ktorá má toto celé na háku." 

Celeste si veľmi dobre uvedomuje, že hodnota človeka je postavená na jeho vnútri a nie fyzickom vzhľade. Hoci je dôležité, aby bol človek so sebou spokojný, netreba byť v sebahodnotení, zbytočne prísny. Zdravý balance je v tomto smere na nezaplatenie. 

 

 

Aktuálne je so svojimi blízkymi na  Madeire, kde naberá novú silu. A treba uznať, že už dávano nevyzerala tak spokojne a krásne. Vidieť, že to ako sa žena naozaj cíti vo vnútri, vysiela aj do svojho okolia.  

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe