Presunúť na hlavný obsah

Moja denná 20-minútovka krásy: Elsa Hosk radí ženám, ako zostať ženou, aj keď máte odrazu na seba o niečo menej času

Zahraničné celebrity

Aj keď sa stala mamou, nezabúda sama na seba. A radí ženám, aby urobili to isté. Pozrite sa na to, ako vyzerá jej 20-minútová rutina nádhernej Elsy Hosk, na ktorú si dokáže nájsť čas každá žena.

Nezáleží na tom, či má niekto po pôrode ploché brucho alebo trvá roky, kým sa vráti späť k pôvodnej postave, no žena by si mala nájsť počas dňa čas pre seba

Švédska modelka Elsa Hosk sa len vo februári stala mamou, no vyzerá stále rovnako skvele. Hoci sama priznáva, že popôrodné kilá neriešila vôbec, podľa nás ich na nej ani nebolo vidno. 

 „Dostala som veľa správ, v ktorých sa ma pýtate, ako cvičím alebo aké diéty držím, aby som sa dostala do svojej starej formy. Stále vážim viac ako pred tehotenstvom. A stále mám bruško, ktoré tam predtým nebolo. Nezáleží na tom, či má niekto po pôrode ploché brucho alebo trvá roky, kým sa vráti späť k pôvodnej postave."

"Ani na tom, či telo už nikdy nebude vyzerať tak, ako kedysi, čo je v takomto prípade tiež celkom normálne. Všetko je v úplnom poriadku. Každé telo je iné a práve to je fantastické. No ani to neznamená, že sa o seba ako žena nestarám. Podľa mňa by si však každá z nás, mala nájsť, denne 20 minút sama pre seba.

Prečítajte si: Kate Winslet priznala, že ju za rolu v Titanicu kritizovali. Dôvodom boli jej kilá navyše

Podľa Elsy je to mimoriadne dôležité. Žena má zostať ženou aj v čase, keď sa stane matkou. Je to podstatné pre ňu samú, pre jej partnera a celkovú psychickú pohodu doma. Lebo ak sa cítime krásne, prenášame to všade okolo seba. 

"Aj odkedy máme bábätko nezabúdam na seba. Doprajem si dennú beauty 20 minútovku. Pomáha mi to zostať samou sebou. Zväčša je to hneď ráno, keď dieťa spí. Urobím si horúci čaj, dám si hydratačnú masku a ľahnem si na 10 minút do vane. Používam rôzne aroma oleje, zapálim si sviečky a nič nevnímam. Zdá sa to ako krátky časový úsek, no skvele vás to naštartuje do nového dňa."

Po kúpeli si topmodelka dá na pleť kokosový olej, použije očný krém a telo si natrie ružovým olejom. Na oleje ako také, nedá v starostlivosti o seba dopustiť. Sú podľa nej skvelou voľbou ako dostať telo a myseľ do rovnováhy. Miluje tiež nahrievanie pleti horúcimi uterákmi - to je jej malý skrášľovací rituál, ktorému je verná roky. 

Neprehliadnite: Sú krásne, úspešné, no v tieni Gigi a Belly. Pozrite sa, ako vyzerajú ďalšie sestry Hadidové

Toto všetko naozaj stihnete absolvovať v priebehu pár minút, no dokáže to zázraky. Po všetkých stránkach. A verte, že ak sa budete venovať aj sebe, váš deň bude hneď vyzerať inak.

 

- Najčítanejšie -