Presunúť na hlavný obsah

Plavková sezóna bude tento rok v znamení kultu tela a elegancie: Tieto strihy sú vhodné pre každý typ postavy

Móda

Hoci sa to nezdá, leto je už pomaly takmer za dverami. Pozrite sa, ktoré plavky budú viesť tento rok prím a v ktorých určite očaríte.

Jemný lesk, trblietky a kombinácie rôznych farieb, budú veľmi žiadanými

Toto leto bude jednoznačne plné farieb. Návrhári nám ich podsúvajú z každej strany. Dokonca sa nemusíte báť ani lesku a jemných trblietok. Všetko je dovolené. Navyše, tieto prvky na opálenej pokožke, vyzerajú skutočne skvele. No nezabúdajte, že aj tu platí menej je viac.

Čítajte tiež: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

Preto ak zvolíte výraznejšiu látku, pri strihoch buďte striedmejšie. Dobré je kombinovať aj rôzne farby vrchnej časti a spodného dielu. V prípade ak potrebujete oblasť bokov trošku skryť, siahnite po tmavších odtieňoch pri nohavičkách a podprsenku si vezmite v zemitejších. Navyše to v tomto duchu pôsobí veľmi sexi a sviežo.

Sexi, no zároveň veľmi efektívne - čarujte v zemitých tónoch, ktoré dokážu skryť nedokonalosti

Kúsky s vyšším pásom sa hodia ženám, ktoré majú problematickú najmä oblasť brucha a bokov. Vôbec sa nemusíte báť dvojdielnych plaviek, práve naopak.

Siahnite po spomínanom vyššom páse, jemných, prírodných odtieňoch, no chybu neurobíte ani pastelom. Dokonca drobné zdobenie na plavkách je aj v tomto prípade tiež povolené. 

Stará dobrá klasika

Tento strih poznáme snáď všetky. Ikonická Twiggy, ho priniesla už v 60-tych rokoch, kedy sa do fashion sveta, vďaka nej dostal androgénny vzhľad. Všetky ženy, pre ktoré sa stala vzorom a vzhliadali k nej, túžili po chlapčenskej postave.

NeprehliadniteMovie inspo: Móda podľa neodolateľnej Sharon Stone v erotickom trileri Základný inštink

Práve na takú je tento typ plaviek ako stvorený. Nebojte sa ísť pri nich do farieb - ružová, červená, žltá, parížska modrá, v tom všetkom zažiarite. Neónky sú skvelé tiež, takže im pokojne dajte zelenú.

Ideálny strih, ktorý pristane každej žene

Ak niekto tvrdí, že celé plavky nemôžu byť sexi, je to veľký omyl. Dôkazom toho, bola už Marilyn Monroe, ktorá na ne nedala dopustiť a muži jej ležali pri nohách.

Veľkou výhodou, takéhoto minimalistického strihu je, že zakryje to čo potrebujete, no zároveň nechá priestor vyniknúť vašim prednostiam. Pokiaľ sa radíte do kategórie štíhlych krások, pokojne si vezmite výraznejšie odtiene, ak so svojou postavou nie ste spokojná, tmavšie verzie sú pre vás ako stvorené.

Tak, čo v ktorých sa túto sezónu objavíte vy? 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe