Presunúť na hlavný obsah

Nový životný štart. Andrea Verešová sa presťahovala so svojou rodinkou do luxusného sídla

Slovenské celebrity

Obľúbená slovenská modelka vymenila územie našich susedov, kde už dlhé roky pôsobí, za slnečnú krajinu.

Už začiatkom tohto roku modelka Andrea Verešová pricestovala do Spojených arabských emirátov spolu so svojími najbližšími - manželom Danielom Volopichom a ich dvoma ratolesťami, dcérou Vanessou a synom Danielom Tobiášom. Vtedy ešte nikto netušil, že v obľúbenej krajine celebrít plánuje bývalá misska a dnes už aj podnikateľka ostať. Minimálne určitý čas. 

Nakoľko majú jej deti dištančné štúdium, rodinka sa na istý čas usadila v Dubaji. „Pred rokom som sa ešte takto prechádzala po zasneženom svahu... hold nikdy neviete, kde vás osud zavedie. Život vie byť nevyspytateľný,'' napísala k fotografii z púšte, na ktorej fotila svoju novú kolekciu oblečenia, na sociálnu sieť. Ako fanúšikom prezradila, v obľúbenej dovolenkovej destinácii mali už od začiatku v pláne zdržať sa minimálne zopár týždňov. Dnes sú však z toho takmer štyri mesiace a je jasné, že Andrea si po škandále, ktorý nastal koncom minulého roka, dopriala nový životný štart a poriadnu dávku oddychu.

Prečítajte si: Dôležitý míľnik vo vzťahu. Emma Drobná a Filip Šebo si spolu kúpili honosné bývanie

Život ako z rozprávky 

Faktom je, že rodinka si v exotickej krajine žije naozaj rozprávkovo. Aj keď Andrea konkrétne neprezradila, kde bývajú, najpravdepodobnejšou verziou je, že si prenajali vlastný apartmán. České médiá dokonca špekulujú o tom, či si nehnuteľnosť v Dubaji nestihli aj kúpiť. Či je to tak, je otázne, isté však je, že sa minimálne slovenskej modelke život v tejto krajine páči. Fanúšikov neustále zásobuje nielen fotkami v plavkách, na ktorých predvádza svoje dokonalé telo, ale zároveň aj novými kúskami kolekcie šiat, ktoré sa v slnečnej krajine prevádzajú nepochybne o čosi ľahšie.

Zdá sa, že sa Andrea na tamojšie podnebie dokonalo aklimatizovala. Ponuky na fotenie dostáva aj od tamojších fotografov a jej cieľová skupina na sociálnej sieti Instagram, ktorá je taktiež jej zárobkom, sa rozrástla o ďalších členov. Niet divu, Andrea nie je v Dubaji po prvýkrát a zdá sa, že jej toto mesto učarovalo. „Som šťastná, že som naspäť v tomto nekonečne slnečnom Dubaji,'' prezradila svojím sledovateľom a je jasné, že slniečka si bude ešte dlhšiu chvíľu užívať. Na otázku, kedy príde domov, totiž followerom do dnešného dňa neodpovedala.

Neprehliadnite: Leto v podaní známych Sloveniek: Čo plánujú a aké destinácie sú ich srdcovkou?