Presunúť na hlavný obsah

Chcete, aby vás muži obdivovali? Jennifer Lopez prezradila jej tri triky, ako na to

Zahraničné celebrity

Jennifer Lopez je žena, ktorá fascinuje takmer každého. Okrem toho, že skvele vyzerá, snaží sa aj pekne žiť. Prezradila, aký je kľúč k úspechu.

1. Uvedomte si svoju ženskosť a podporte ju, vtedy vás muži budú obdivovať

Jennifer Lopez je žena, ktorá skrátka nestarne. Má v sebe neuveriteľnú silu, energiu a sexappel. A aj napriek tomu, že v oblasti lásky, svoju osudovú dušu neustále hľadá, pre mužov je magnetom. Možno je to energiou, ktorú vyžaruje, ale je to skrátka fakt. Ona sama však tvrdí, že je to len o tom, ako sa my ženy pozeráme na seba. Tak to potom vnímajú aj iní. Skrátka, čo vysielaš do okolia, to sa ti aj vracia. 

Prečítajte si: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

"Uvedomte si svoju ženskosť a podporte ju, vtedy vás muži budú obdivovať. To je podľa môjho názoru úplný základ. A to vôbec netvrdím, že som nejaká odborníčka na lásku, či vzťahy. Dobre viete, že mám za sebou toho viac ako dosť. No práve toto je niečo, čo som si vždy zachovávala. V každom jednom ohľade," prezradila pre magazín People. 

2. Milujte seba a svoju rodinu

Hoci to môže znieť ako klišé, toto je niečo, čo netreba dávať do úzadia. 

"Moje deti a muži, ktorí do môjho života vstúpili, majú v mojom srdci navždy stopu, ktorá tam zostane. Sú neodmysliteľnou súčasťou mňa, vo všetkých ohľadoch. Aj to dobré aj zlé, skrátka zostáva a má svoj význam. Milujte ľudí, ktorí vás hlbšie zasiahli a nikdy nerobte nič, čo by ste neskôr ľutovali. Platí to najmä v záchvatoch hnevu. Láska a obdiv, ktorí si voči každému dokážete zachovať, je niečo, čo ostatní ocenia."

Buďte autentická

Aj vo svete showbiznisu sa toto počíta. Vlastne v ňom, ešte o niečo viac ako inde. Autenticita je niečo, na čo my ženy zabúdame. Skôr sa chceme vždy na niekoho podobať, ako byť samy sebou. Iných považujeme za lepších, krajších, šikovnejších, no nemalo by to tak byť. 

"Zdravé sebavedomie a autenticita, žene pridáva na atraktivite. Mne osobne to povedal vždy, každý jeden muž. Takže sa nechcite na niekoho podobať. Snažte sa byť najlepšou verziou seba samej."

Neprehliadnite: Preslávil ju vzťah? Bývalá priateľka Brooklyna Beckhama žnie jeden úspech za druhým

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe