Presunúť na hlavný obsah

Meghan mu v týchto veciach pripomína mamu Dianu: Princ Harry o tom, prečo je ochotný pre rodinu obetovať čokoľvek

Zahraničné celebrity

Rodina je pre neho všetkým. Princ Harry mal veľký vzor vo svojej mame, pre ktorú boli jej deti a blízki tým najcennejším. Aj to jej jeden z dôvodov, prečo sa rozhodol vzdať kráľovských titulov a stáť pri rodine.

Rodina je jediný piliér, na ktorom viete stavať

Princ Harry, vždy patril v kráľovskej rodine do kategórie rebela. A nieslo sa to s ním od detstva. Má dobrodružnú povahu, je nespútaný, riadi sa citmi a rodina je pre neho všetkým. Veľa vecí zdedil po svojej mame, princeznej Diane. Vždy mal k nej veľmi blízko a bola pre neho tou najbližšou osobou.

”Hnevaj a rob si čo chceš, len nech ťa pri tom nechytia,” hovorievala princezná svojmu mladšiemu synovi.

A on sa tým aj riadi. Po jej odchode sa s tým, veľmi ťažko vyrovnával. A až kým nenašiel Meghan, nemal pri sebe niekoho, koho by tak veľmi miloval ako svoju mamu. V mnohých veciach mu jeho manželka práve mamu pripomína

"Majú množstvo spoločných vlastností a čŕt. Myslím, že aj to je jedným z dôvodov, prečo som sa do nej zamiloval. Je tak krásna, svojská, milujúca, odhodlaná, dobro je pre ňu v živote veľmi podstatné a snaží sa ho okolo seba šíriť. Presne ako moja mama."

Prečítajte si: Návrat na výslnie niekedy trvá dlho, ale trpezlivosť sa vypláca: Angelina Jolie, o vzostupoch a pádoch

"Veľa vecí robí nezištne a ja ju naozaj obdivujem. To ako sa stará o nášho syna, ako zvláda tehotenstvo, toleruje moju rodinu," prezradil Harry pre The Times.

"Mojim jediným a hlavným poslaním je ochrániť svoju rodinu, ktorá je pre mňa všetkým".

Harry si práve dôležitosť najbližšej rodiny, veľmi dobre uvedomuje. Je to možno aj tým, že sám veľmi skoro prišiel o najdôležitejšiu ženu života príliš skoro. Snaží sa s Meghan a synom stráviť čo najviac času a spoločné chvíle si maximálne užívajú.

NeprehliadniteŽena nemusí mať veľkosť XS aby bola sexi a príťažlivá: Chrissy Teigen je toho jasným dôkazom

Žijú prítomnosťou, veci robia tak aby boli šťastní a čo si myslia iní, neriešia. To je podľa neho mimoriadne dôležité. Vytvoriť si vlastnú mikro bublinu a skrátka si svet v nej užívať. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe