Presunúť na hlavný obsah

Štýlové topánky, ktoré ocenia všetky milovníčky módy. S týmito budete vždy o krok vpred

Móda

Všetky ich milujeme. Reč je o topánkach, pričom sezóna jar 2021 jasne naznačuje, že svoje miesto v nej zaručene majú aj vysoké čižmy.

Tohtoročné trendy jar 2021 sa nesú tak trochu v netradičnom duchu. Objavujú sa v nich kúsky, ktoré sme dlho nevideli a jedným z nich sú rozhodne čižmy. Prekvapil vás tento trend alebo sa už neviete dočkať, kedy ich vyskúšate so svojím obľúbeným stylingom? Ešte predtým však máme pre vás zopár inšpiratívnych outfitov priamo od tých najpovolanejších.

Inšpirujte sa: Dlhé šaty v šatníku každej ženy: Riaďte sa však svojou výškou a vekom, odborníčka prezradila, čo si všímať

Ihličkové čižmy s trenčkotom alebo midi šatami

Kožené čižmy hlásia comeback a s nimi aj nové varianty komplexných lookov. Kožené čižmy na ihličkovom podpätku sú ideálnym spoločníkom k vašim obľúbeným šatám alebo sukni, dokonca aj ku trenčkotu po kolená. Štýl na elegantnej nohe vám dodá sebavedomie.

Retiazka na topánkach umocní štýl

Šperk okolo členkov je doslova must-have posledných mesiacov a sezón. Retiazka na topánkach je príjemným oživením a umocňuje štýl. Keďže samé o sebe sú tieto topánky dosť výrazné, prenechajte dominanciu celého outfitu len nim. 

Chelsea boots ku všetkému

Ženy po celom svete si ich natoľko zamilovali, že ich nechcú z nôh ani len vyzuť. Chelsea boots sú jednoducho topánky pre všetko. Nosia sa ku všetkému a ak ste ich ešte k niečomu neobuli, pokojne sa odviažte. Neexistuje hádam nič, k čomu by sa nehodili. Možno aj preto si získali dôveru žien taký dlhý čas.

Masívne čižmy s odhalenými nohami

Robustné čižmy a odhalené nohy. Návrat do minulosti? Možno. Ako však samy vidíte, čižmy na jar vyzerajú zaujímavo, pokiaľ je zaujímavý celkový styling. Vždy sa len mení dizajn čižiem a štýl ovplyvnený dobou, v ktorej žijeme. Šancu by ste im rozhodne však mali dať aj vy.

Mohlo by vás zaujímať: Módne trendy na jar 2021, ktoré sa oplatí poznať. Dosť bolo teplákom, vymeňte ich za niektorý z týchto stylingov

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe