Presunúť na hlavný obsah

Za kilá navyše by sa ženy nemali hanbiť, ak sú so sebou spokojné: Známa influencerka búra mýty o kráse 21. storočia

Zahraničné celebrity

Na svoje kypré tvary je patrične hrdá. A snaží sa v tomto inšpirovať aj iné ženy. Ak ste so sebou spokojná, to je základ. Na inom nezáleží.

Bola som pripravená žiť svoj život naplno a nájsť vo svojom vnútri šťastie, no išlo o dlhú cestu

Influencerka, novinárka a mama Sarah Nicole Landry si prešla naozaj veľkými životnými zmenami. Jej turbulentné obdobia striedali aj výrazné zmeny hmotnosti. To všetko sa odrážalo aj na jej psychike a prístupe k životu. Sama bola posadnutá štíhlosťou a otvorene priznáva, že mala sklony k anorexii. 

"Asi pred 8 rokmi, po 3. pôrode a po návrate do rodného mesta, som sa vydala na cestu chudnutia. Bola som pripravená žiť svoj život naplno a nájsť vo svojom vnútri šťastie. Schudla som viac ako 100 libier. Všetci ma obdivovali, hovorili mi, čo som dokázala, no ja som mala neustále pocit zlyhania."

"Keď som sa rozviedla, schudla som ešte viac. Stres, prepracovanie, ignorovanie objavujúcich sa zdravotných problémov, to všetko mi ešte nestačilo. Bola som nešťastnejšia a nešťastnejšia, hoci naozaj  extrémne štíhla. No vedela som, že sa hýbem na hrane. Čo som si však už ako mama dovoliť veľmi nemohla."

Hovorí, že to čo jej na sebavedomí v tom čase rozhodne nepridávalo, bola krása prezentovaná 21. storočím všade okolo. Na ženy s krivkami, ako keby sa zabúdalo a priestor sa dával len tým, ktoré sú skutočne ultra štíhle.

Prečítajte si: Mesiac po rozchode si J Lo užíva po boku bývalej lásky: Kvôli tomuto krásavcovi mala vraj prvýkrát zlomené srdce 

 

Môj muž ma miluje takú, aká som, s kilami navyše, hoci ma poznal aj bez nich

"No a potom som sa začala venovať prijatiu samej seba. A odrazu som sa cítila istejšie a sebavedomejšie. To šťastie nepochádzalo z čísla. Nie z toho na nohaviciach, ani na váhe, ani z toho, koľko followerov ma sledovalo kvôli tipom a trikom na chudnutie."

Neprehliadnite: Môj domov je spúšťačom mojich psychických problémov. Princ Harry poskytol ďalší otvorený rozhovor

"Začala som sa vo svojom tele cítiť bezpečnejšie. Začala som pociťovať menšiu úzkosť z chodenia na verejnosť. Začala som normálne jesť, meniť sa, no uvedomujúc si, že šťastie nepochádza z môjho tela a toho ako vyzerám, ale z toho ako žijem."

Sarah tvrdí, že sa na svoje ceste, stretla s tisíckami žien, ktoré trpia komplexami len preto, že majú 5, či 10 kíl navyše. Okolie sa na ne pozerá cez prsty a ony samy, potom o sebe prirodzene pochybujú. Aj keď na to žiaden dôvod nemajú. 

 

Snaží sa ženy naučiť, aby milovali seba, svoje telo a naozaj sa tak aj správali. Lebo len ak sa budeme ľúbiť my, môže to robiť aj okolie. So spokojnosťou a sebavedomím ženy, totiž potom prichádza aj láska. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe