Presunúť na hlavný obsah

Bermudy, biker shorts, či jeansova klasika? Veľký letný manuál šortiek, ktoré treba prispôsobiť figúre

Móda

Milovala ich princezná Diana a veľkým hitom sú dodnes. Treba však vedieť ako ich nosiť a s čím ich kombinovať.

Šortky spája jedne spoločný menovateľ. Sú kombinovateľné takmer so všetkým. Od elegantného saka, jednoduchého topu až po oversize mikinu.

Neprehliadnite: Módne trendy na jar 2021, ktoré sa oplatí poznať. Dosť bolo teplákom, vymeňte ich za niektorý z týchto stylingov

Milovala ich princezná Diana, nedá na ne dopustiť Hailey Bieber, či Kardashianky. A k vysokým teplotám nastávajúceho leta, skrátka patria. Je len na vás, po akej verzii siahnete. 

Klasika, korá vás vždy podrží

Absolútnou klasikou sú jeansové šortky. Hoci najlepšie vyzerajú s bielym tričkom, sakom a sandálikmi, nič nepokazíte ani kombináciami s voľnými kardiganmi, saténovými tielkami, či šifónovými blúzkami. Tento kúsok povoľuje naozaj všetko.

Pozor však pri nich treba dať na dĺžku. Kým v dvadsiatke ju nemusíte veľmi riešiť, neskôr siahnite po verzii pár centimentrov nad kolenami. Budete chic, no zároveň nebudete pôsobiť vyzývavo.

Srdcovka princeznej Diany povýši outfit na výslnie

Biker shorts alebo cyklistické šortky boli úplnou srdcovkou princeznej Diany. Stali sa pre ňu synonymom pohodlnosti a na tento kúsok v šatníku, nedala dopustiť. Neváhajte si ich vziať aj do práce.

Inšpirujte sa: Štýlové topánky, ktoré ocenia všetky milovníčky módy. S týmito budete vždy o krok vpred

S výraznejším sakom, pútavými doplnkami a vhodne zvoleným účesom, dotvoríte naozaj pekný denný outfit, ktorý upúta.

Pokojne však siahnite aj po klasickej oversize mikine a teniskách. Ak sa chcete počas dňa cítiť príjemne, toto je ležérne a mimoriadne trendy.

Vrámci dĺžky sa hovorí, že ideálna je 7-9 centimetrov nad kolenami. Čím nižšia ste, tým kratšiu variantu voľte. 

Pri farbe sa za ideálnu voľbu považuje klasicky čierna. Už len preto, že si ich vtedy viete naozaj vziať  k čomukoľvek. Biker shorts, vás nijako nelimitujú a je to rozhodne kúsok, ktorý budete mať v šatníku nielen sezónu, či dve, ale niekoľko rokov.

Absolútna elegancia so šarmom

Ak nepatríte do kategórie šatových typov, takýto kostým je pre vás ako stvorený. Už dávno neplatí pravidlo, že vám musí sako ladiť so spodnou časťou. Pokojne môže byť čierne, či hnedé.

Dôležité je, aby bolo vo farebnom súlade s odtieňom dominantného prvku, ktorý už máte na sebe. Pri tomto netreba veľa experimentovať. Stavte na jednoduchosť, ktorá fungovať určite bude. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe