Presunúť na hlavný obsah

Najsexi otecko svetového šoubiznisu? Pri pohľade na tohto herca sa roztopí nejedno ženské srdce

Zahraničné celebrity

Patrí medzi najpríťažlivejších hercov, no napriek tomu jediná pozornosť, ktorú si užíva, je tá, od jeho žien. Chris Hemsworth si užíva rolu tatka naplno.

Austrálsky herec je prostredný z troch bratov Hemsworthových, ktorý nie sú v šoubiznise žiadnou neznámou. Všetci traja sa totiž uchytili ako herci - a aj keď v iných formátoch, no predsa, dobýjajú Hollywood. Okrem toho, že stvárnili niekoľko ikonických rolí, sú v očiach fanúšikov známi ako sexi bratia, ktorí neovplývajú len perfektnou figúrou, tvárou, ale v neposlednom rade charizmou. Tú preukazujú najmä vo svojom spôsobe života. 

Chris Hemsworth začal svoju kariéru v čase, keď mal 19 rokov. Už vtedy sa pohľadný herec uchádzal o menšie role, ktoré sa mu vo väčšine prípadov podarilo získať. Jednalo sa najmä o postavy v seriáloch, ktoré mu pomohli nabrať dostatok skúseností. Nepochybne aj kvôli nim sa dostal do pozornosti, čo mu pomohlo o deväť rokov na to získať jeho najvýznamenšiu rolu, ktorá mu zmenila život. V známej Marvelovke totiž získal možnosť stvárniť Thora, čo ho okamžite vystretlilo medzi áčkových hercov. 

VIDEO: Herec Chris Hemsworth na premiére filmu v Los Angeles

Prečítajte si: VIDEO: Brookie Shields ani po rokoch nestarne. Spoznali by ste však jej dcéru?

Sláva nie je dôležitá

Za 10 rokov od tohto debutu sa Chrisovi podarilo získať niekoľko ďalších významných obsadení, ktoré dokázal premeniť na úspech. Napriek tomu sa v Los Angeles, mieste, kde žije väčšina svetovej smotánky, neusadil. Rozhodol sa totiž tráviť čas vo svojej rodnej krajine, Austrálii, kde sa momentálne so svojou manželkou Elsou Pataky zabýval. 

„Keďže moja manželka pochádza zo Španielska, nemuseli sme príliš rozmýšľať, či vymeníme Spojené štáty za Austráliu. To bol môj sen - pracovať kdekoľvek na svete, no na konci sa vrátiť do svojej rodnej Asutrálie,'' prezradil Chris pre web Fatherhood.

Austráliu si užívajú najmä jeho tri deti, ktorým charizmatický herec venuje všetok svoj voľný čas. Nie nadarmo je označovaný za najpôvabnejšieho a jedného z najlepších oteckov Hollywoodu. „Môžem povedať, že moje deti si užívajú viac Austráliu než Spojené štáty,'' uviedol herec ďalej a dodal, že sa sústredí len na ich blaho. Momentálne si dal dokonca záväzok obmedziť sociálne siete a mobil len na hodinu denne - a to preto, aby sa svojím ratolestiam mohol venovať čo najviac.

„Mojím snom je, aby moje deti o mne rozprávali ako o otcovi, ktorý tu pre nich bol stále, hral sa s nimi, sústredil sa na ne, počúval ich,'' dodal Chris.

Neprehliadnite: VIDEO: Emily Ratajkowski ukázala formu po pôrode. Verili by ste, že sa nedávno stala mamou?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe