Presunúť na hlavný obsah

V otcovom duchu pokračuje. Dcéra Paula Walkera na seba upútala pozornosť na premiére filmu Rýchlo a zbesilo

Zahraničné celebrity

Aj takmer osem rokov po smrti sa nezabudlo na sympatického herca Paula Walkera, ktorý mal pred sebou nielen celú kariéru, ale aj život. Dnes v jeho odkaze pokračuje jeho jediná dcérka Meadow.

Písal sa rok 2013 a svet šoubiznisu zasiahla smutná správa - a to, že obľúbený herec Paul Walker zomrel pri autonehode. Osudným sa mu stala práve rýchlosť, ktorú tak miloval a ktorou žil nielen na pľaci, ale aj vo svojom súkromnom živote. Walker mal totiž odjakživa záľubu v rýchlych autách a možno aj práve preto bol skvelým adeptom na film Rýchlo a zbesilo. 

Už prvý diel filmu mu priniesol slávu, ktorá mu zabezpečila nielen pozornosť médií, ale aj žien. Ako sám v minulosti priznal, patrične si to užíval - a to až tak, že jedna z jeho známostí ostala po krátkej afére tehotná. Napriek tomu sa úlohy otca zhostil ukážkovo a aj keď s jej mamou neostal, malé dievčatko vychovávali v striedavej starostlivosti. Aj keď médiá život jedinej dcérky vtedajšieho sexsymbola zaujímal, vedeli o nej len minimum. Paul si totiž svoje súkromie prísne strážil a jediné fotografie Meadow boli tie, ktoré sám zverejnil.

 

Prečítajte si: Najsexi otecko svetového šoubiznisu? Pri pohľade na tohto herca sa roztopí nejedno ženské srdce

Pokračuje v jeho šľapajách

V čase, keď herec poslednýkrát vydýchol, mala Meadow len 15 rokov. Nemusela sa vyrovnávať len s náhlou stratou milovaného rodiča, ale zároveň aj s faktom, že začína byť verejnou osobu. V jeho mene mala totiž len ona právo, ako právoplatný dedič, vystupovať v jeho charitatívnej organizácií a spravovať majetok. Okrem iného sa súdila aj so značkou auta, v ktorej Paul Walker zomrel. Súd jej dal za pravdu - ukázalo sa, že daný model áut nebol dostatočne bezpečný a previerky boli nedostačujúce. Paul, ktorý sedel počas autonehody na mieste spolujazdca, tak mohol podľa oficiálneho prehlásenia ešte žiť.

Dnes má Meadow 22 rokov a okrem spravovania otcovej nadácii sa venuje aj modelingu. Len pred pár dňami zahviezdila na prehliadke Givenchyho a už teraz je jasné, že ju čaká sľubná kariéra. Značka s ňou už dlhšie obdobie vedie exkluzívny kontrakt. 

Meadow sa veľkou príležitosťou pochválila na sociálnej sieti, kde zverejnila fotky z backstage. Na nich má oblečenú bundu, ktorá má pre ňu dôležitý význam. „Tatkova univerzitná bunda pre šťastie,'' doplnila zábery popisom.  Odkaz svojho otca si stále cení a preto šla podporiť aj najnovší film Rýchlo a zbesilo 9, v ktorom by si nepochybne, ak by bol stále nažive, zahral aj Paul. Práve tam na seba upútala pozornosť a vzdala tak najbližším priateľom svojho otca hold.

VIDEO: Meadow na premiére filmu Rýchlo a zbesilo 9

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe