Presunúť na hlavný obsah

Martin sa stal súčasťou prominentnej rodiny. Slovák je dnes švagrom slávneho páru Gigi Hadid a Zayna Malika

Slovenské celebrity

Láska neberie ohľad na to, odkiaľ človek pochádza, koľko má rokov, ale ani na to, aké sú jeho tradície. Preto môže spojiť na prvý pohľad dvoch rozdielnych ľudíl, ktorí však majú spoločné jedno - a to, že sa milujú.

Rodák z východného Slovenska Martin Tiser sa spoznal so sestrou známeho hudobníka Zayna Malika ešte v čase, keď mal 17 rokov. Dvojica sa spoznala v Anglicku kde tak, ako Martin, aj Safaa dlhší čas žila. Okamžite si padli do oka a začali spolu randiť. O čosi prekvapujúcejšie však bolo zistenie, ktoré nastalo len pár mesiacov po tom - a to, že je 17-ročná Safaa tehotná. Slovák, ktorý v tom čase podľa oficiálnych zákonov dovŕšil dospelosť, sa rozhodol neotáľať a svoju priateľku požiadať o ruku. 

Nakoľko je Safaa moslimskej národnosti a viera je pre ňu a jej rodinu dôležitá, proti skorej svadbe nemal nikto žiadne námietky. Tehotenstvo podľa vyjadrenia rodiny nebolo hlavným dôvodom obradu, skôr len veci urýchlilo. Napriek tomuto vyjadreniu sa však na rodinu spŕchla vlna kritiky. 

Mnohí poukazovali na nízky vek a na fakt, že Safaa zrejme nie je schopná urobiť vlastné rozhodnutie. Dvojica si však stála za svojím a len štyri mesiace pred príchodom bábätka na svet mali nádherný obrad, ktorého sa zúčastnili tí najbližší. „Ďakujeme vám všetkým, ktorí nás podporujete. Veľmi si to vážime,'' poďakoval sa na sociálnej sieti Martin zástupu ľudí, ktorí sa postavili na ich stranu a neriešilo to, kedy a za akých okolností do manželského zväzku vstupujú.

Prečítajte si: Simona Brnová po boku Janyho Landla žiari: Je to skvelý človek a myslím si, že sme sa našli

Slávna rodinka 

Od svadby prešli už takmer dva roky a Martin je právoplatným členom rodinky Malikových, do ktorej patrí aj slávna modelka Gigi Hadid. Tá sa ešte v septembri stala taktiež ako Safaa mamičkou malého dievčatka. Ich dcérky Khai a Zaneyah tak budú nepochybne časom skvelými priateľkami a v prvom rade sesternicami.

Aj keď žije Martin spolu so svojou rodinkou naďalej v Anglicku, niet pochýb o tom, že celá rodina má k sebe blízko a okrem toho, že sa podporujú, sa spolu snažia tráviť čo najviac času. Svojho zaťa si nevie vynachváliť najmä jeho svokra, mama slávneho speváka Zayna Malika. Podľa jej vyjadrení tvoria spolu s jej dcérou harmonický pár a hnedooké usmievavé dievčatko získalo tých najlepších rodičov, akých mohlo. Zo svojej neterky sa s najväčšou pravdepodobnosťou teší aj slávna dvojica, ktorá si však svoje súkromie stráži a k osobným veciam sa vyjadruje len zriedkavo.

Neprehliadnite: Popri 4-mesačných dvojičkách sa jej darí budovať vlastnú značku: Júlia Malinovská to zvláda aj bez opatrovateľky a žiari

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe