Presunúť na hlavný obsah

Druhá horúca séria reality show Too Hot to Handle: Zoznamka povzbudzuje krásnych ľudí k budovaniu intímnych kontaktov

Lifestyle

Reality šou hit streamovacej platformy Netflix, Too Hot Too Handle, vyšiel ešte len pred necelým rokom a spôsobil doslova ošiaľ. Preto niet divu, že prišiel aj s druhou sériou, ktorej tvorcovia od začiatku sľubovali, že bude skutočne horúca. Aké zaujímavosti ju sprevádzajú?

Budovanie intímnych kontaktov na základe rozhovoru, nie dotyku 

Reality šou s názvom Too Hot Too Handle vyšla v  čase, keď bol pre väčšinu ľudí sociálny dištanc niečím novým kvôli pandémii koronavírusu. Ľudia sa nudili zamknutí vo svojich domovoch a gaučoch a hľadali nejaké spestrenie. Tým pre mnohým bola práve zoznamovacia reality šou Netflixu, ktorá povzbudzovala krásnych ľudí k budovaniu intímnych kontaktov prostredníctvom rozhovorov namiesto dotykov. Krásni, mladí a single ľudia sa ocitnú v tropickom prostredí a budujú svoje romantické vzťahy bez toho, aby sa čo i len dotkli. Zakaždým, keď sa chceli bozkávať, mať sex alebo akýkoľvek iný fyzický kontakt, ich hlavná cena vo výške 100 000 dolárov sa znížila o určitú hodnotu. Na konci prvej série každý zo zvyšných 10 súťažiacich odišiel so 7 500 dolármi. Pre zaujímavosť, ako informuje magazín Marie Claire, spoluzakladateľ Netflixu, Ted Sarandos,  uviedol, že prvá sezóna Too Hot to Handle bola jeho „najväčšou súťažnou reality šou vôbec“.

Premiéra len pred pár dňami 

Druhá séria mala premiéru len pred pár dňami, 23. júna. Netflix oznámil tiež to, že séria bude rozdelená do dvoch častí. Prvé štyri epizódy boli odvysielané práve 23. júna a ďalších šesť bolo odvysielaných v tento týždeň, 30 júna. Viceprezident Netflixu pre skriptované a dokumentárne seriály Brandon Riggs na margo tohto postupu objasnil a magazín ho cituje: „Experimentujeme s formátom vydania, aby ste mali čas na to, aby ste rozoberali a diskutovali o každom jeho priebehu.“ 

Mohlo by vás zaujímať:  Strašidelný príbeh sociálnej siete Reddit, Bývali sme tu, ožije vo filme: Netflix si už vybral herečku v hlavnej roli

Nakrúcanie na panstve na poloostrove Turks & Caicos

Prvá sezóna sa nakrúcala v jednej luxusnej vile v Mexiku. Druhá séria sa ešte viac „pochlapila“. Nakrúcanie prebiehalo v luxusnom Turtle Tail Estate s rozlohou 20 miliónov dolárov na takmer 5 hektárovom panstve na poloostrove Turks & Caicos, ktoré svojho času hostilo aj Rihannu a Diddyho. Len pre zaujímavosť, prenájom tohto miesta, tejto vily stojí 10 000 dolárov za noc. 

Modelky, tréneri, barman, striptér aj právnik 

Prvý trailer k reality šou, ktorý vyšiel 19. mája, ukazoval mnohé známe aspekty šou ako plážovú destináciu a drzého rozprávača, ale neodhalil, ktoré dvojice boli obsadené v tomto experimente s randením. Neskôr, 15. júna, už Netflix doprial fanúšikom prvý pohľad na konečné obsadenie série. Tým bolo 10 nezadaných mladých ľudí z celého sveta. V skupine sú modelky, hŕstka osobných trénerov, barman, striptér a dokonca aj právnik.  

Čítajte tiež: Pamätáte sa na seriál Alias? Netflix vráti špionážnu dvojicu otca a dcéry späť na televízne obrazovky

Návrat obľúbencov z prvej série 

Zaujímavosťou tejto série je, že sa mohli do nej vrátiť aj páry z prvej série, ktoré boli medzi fanúšikmi veľmi obľúbené. Medzi nimi napríklad jedna účastníčka Chloe či Harry Jowsey a Francesca Farago, ktorí neslávne prišli o množstvo peňazí, pretože nedokázali od seba držať ruky. Od  prvej sezóny boli stále v kontakte. 

Rozprávačom reality šou ostáva Desiree Burch 

Rozprávačom šou druhej série bude tá istá osoba ako v prvej ... Lana, tiež známa ako Desiree Burch, ktorá poskytla aj vtipný komentár k prvej sérii. Komička, ktorá je známa tým, že je sexuálne dosť aktívna, je aj veľmi presvedčivá vo svojich komentároch k súťažiacim. 

Žiadne sexuálne akty verzus jedna veľká orgia 

Druhá séria reality šou sa nakrúcala v septembri minulého roka  a podľa informácií nemenovaného súťažiaceho pre variety.com ich držali pred samotným spustením šou v tme. Bolo im vraj povedané, že nie sú prípustné/povolené žiadne sexuálne činy ani sebauspokojovanie. Iní zase tvrdia, že im bolo povedané, že to bude párty s množstvom slobodných ľudí, ktorí tam majú sex a bavia sa: „Boli sme v tom, že to bude jedna veľká orgia,“ prezradila Larissa Trownson, jedna zo súťažiacich, ktorú cituje variety.com. Nuž, kde je pravda, sa nedozvieme. 

Neprehliadnite: Netflix odhalil desivý trailer k filmu z trilógie Fear Street: Na čo sa môžu fanúšikovia tešiť?

Pravidlá ostávajú, o nové zvraty a prekvapenia však núdza nebude 

Premisa, teda s tým súvisiace pravidlá reality šou ostali rovnaké ako v prvej sérii. Avšak, ako informoval Riggs ďalej: „Nemôžeme sa dočkať až naši súťažiaci uvidia, čo ich čaká v druhej sezóne. Pridali sme nové zvraty a prekvapenia, aby sme hry udržali čerstvé,“ cituje ho magazín. 

VIDEO: Nenechali ste si aj vy ujsť druhú sériu zoznamovacej reality šou Netflixu Too Hot Too Handle? pre tých, ktorí ju ešte nevideli, tu je traile

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe